Rīgas domi neapmierina “Ferrus” sniega tīrīšanas pakalpojumu sniedzēja darbība

Izvērtējot, kā tiek nodrošināta klientu māju piebraucamo ceļu un pagalmu attīrīšana no sniega, RNP vērtē pakalpojuma nodrošināšanas līgumu ar “Ferrus”, kas konkursā par sniega tīrīšanu uzvarēja 2019.gada oktobrī ar zemākās cenas piedāvājumu.

Šogad RNP vairākkārt organizējis sapulces ar pakalpojuma sniedzēju, lai pārrunātu neapmierinošo pakalpojuma kvalitāti, norādot uz nepieciešamību to nekavējoties labot. “Ferrus” līdz šim nav spējis nodrošināt ne līgumā noteikto sniega tīrīšanas apjomu, ne nepieciešamo pakalpojuma kvalitāti, skaidroja Leiškalns.

RNP norāda, ka “Ferrus” ilgstoši nespēj nodrošināt noslēgtā līguma nosacījumu izpildi, negatīvi ietekmējot RNP klientu ikdienas dzīves kvalitāti. Joprojām nav arī vērojami būtiski uzlabojumi pakalpojuma sniegšanā, tāpēc sākta līguma vērtēšanas procedūra, vērtējot iespējas pārtraukt līgumu.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, AS “Ferrus” reģistrēta 1999.gadā. Tās pamatkapitāls ir 2,6 miljoni eiro. Uzņēmuma vadītājs ir Jelgavas mēra Andra Rāviņa dēls Rihards.

Uzņēmuma apgrozījums 2019.gadā bija 7,6 miljoni eiro, bet peļņa 35 000 eiro.

Kā LETA jau ziņoja, pagājušajā gadā AS “Ferrus” jau vajāja nepatikšanas, jo Jelgavas dome pārtrauca līgumu par videi draudzīgu autobusu piegādi un piemēroja sodu 95 000 eiro.

Foto: iAuto.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.