TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Divi Škoda Superb, divas dažādas misijas (+VIDEO)

Šoreiz TV Auto ziņas brauks ar divām lielām Škodām, un tās abas patērē benzīnu – tiesa gan, katra savā veidā.

Viens Superb to braši iesūc divlitru turbomotorā, kura jauda ir – saturieties, 272 zirgspēki. Otrs turpretim spēj kā kamielis ilgu laiku vispār iztikt bez dzeršanas. Uzminiet nu – kurš ir kurš?

Škoda Superb SCOUT

Super Scout ir viena no tām komplektācijām, kur no Škoda markas automašīnas neko vairāk arī nevar prasīt. Te ir jaudīgākais benzīna motors, attiecīgi arī pilnpiedziņa, bez kuras paaugstinātu Superb pirkt laikam nebūtu jēgas. Kopā ar papildaprīkojumu šīs automašīnas cena pārsniedz 46 000 eiro.Pat ja iztiktu bez ekstrām, Scout tik un tā paliktu visdārgākais Superb tā vienkāršā iemesla dēļ, ka rūpnīca tam nemaz nav paredzējusi mazākus motorus un priekšpiedziņu. Vienīgā alternatīva – gandrīz 200 “zirgu” dīzelis, kas jau startā ir 3000 eiro dārgāks. Nu nē, tad jau labāk braukt ar benzīnu! Vai – benzīnu un elektrību…

Škoda Superb iV

Škoda Superb iV ir ne vien automašīna, bet arī misija. Tās uzdevums ir parādīt, ka lielam plug-in hibrīdam nav obligāti jābūt astronomiski dārgam. Kopā ar papildaprīkojumu šī automašīna maksā nedaudz vairāk par 34 000 eiro. Vairāk skaties TV Auto ziņu sižetā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.