Aizvadītajās brīvdienās gājuši bojā divi cilvēki, cietuši 26

Pagājušajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši deviņi cilvēki, sestdien gājuši bojā divi, bet ievainoti 26.

 

Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas autoceļiem reģistrēti 65 satiksmes negadījumi un tajos deviņi cilvēki cietuši, liecina Valsts policijas (VP) apkopotā operatīvā informācija.

32 satiksmes negadījumi reģistrēti Rīgā un tās apkārtnē, deviņi Latgalē un pa astoņām avārijām noticis Zemgalē, Vidzemē un Kurzemē.

Diennakts laikā policisti par dažādiem Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem noformējuši 501 protokolu, no tiem 203 bijuši par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

Pie stūres alkohola reibumā pieķerti 10 šoferi.

Sestdien Latvijā reģistrēts 101 ceļu satiksmes negadījums, kuros cietuši 17 cilvēki, bet bojā gājuši divi, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Viens bojā gājušais reģistrēts negadījumā Rīgas reģionā, bet otrs – Kurzemes reģionā.

Kopumā vakar deviņi cietušie reģistrēti avārijās Rīgā, seši – Kurzemē, divi – Vidzemē, bet pa vienam Zemgalē un Latgalē. No cietušajiem trīs bija gājēji, divi no kuriem iekļuva negadījumos Rīgā.

Pagājušajā diennaktī par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija aizturējusi 13 autovadītājus. Trīs dzērājšoferus policija aizturēja Rīgā, četrus – Zemgalē, trīs – Vidzemē, divus – Kurzemē, bet vienu – Latgalē.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 236 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 112 autovadītāji, Zemgalē – 69, Vidzemē – 22, Latgalē – 19, bet Kurzemē – 14 autovadītāji. Rīgā viens autovadītājs sodīts arī par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 558 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Foto: iAuto.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.