“UniPark” kļuvis par vienīgo stāvlaukumu pakalpojumu operatoru, kas strādā visās Baltijas valstīs

Uzņēmums “Modus Group”, kas nodrošina “UniPark” stāvlaukumu pakalpojumus Latvijā, Lietuvā un Baltkrievijā, ir veiksmīgi pabeidzis igauņu uzņēmuma “Citypark Eesti OÜ” iegādi.

. Igauņu uzņēmums, kas pārvalda apmēram 6,5 tūkstošus stāvvietu Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, ir viens no lielākajiem stāvlaukumu operatoriem šajā valstī. Šis ir līdz šim lielākais “Stova” darījums, un tas ir palīdzējis palielināt sabiedrības pārvaldīto stāvvietu skaitu par 50 %.

“Iegādājoties vienu no lielākajiem stāvlaukumu pakalpojumu operatoriem Igaunijā, īstenojām savas stratēģiskās attīstības mērķi — stabili augt un sniegt stāvvietu pakalpojumus visās Baltijas reģiona valstīs. Šim darījumam būtu jādod labums arī mūsu klientiem, kas dodas uz kaimiņzemēm gan biznesa, gan brīvā laika pavadīšanas nolūkos, kā arī vēlas lietot ērtus un viņiem ierastus pakalpojumus, kuri sniedzas pāri valstu robežām,” saka starptautiskai uzņēmumu grupai “Modus Group” piederošā uzņēmuma “Stova” vadītājs Marjus Blagnis.

M. Blagnis uzsvēra, ka tagad, kad uzņēmums pārvalda vairāk nekā 110 stāvlaukumu un vairāk nekā 20 tūkstošus stāvvietu, “Stova” kļūst par lielāko vietējā kapitāla uzņēmumu šajā nozarē un vienīgo stāvlaukumu operatoru, kas darbojas visās trīs Baltijas valstīs un Baltkrievijā. Apvienojot atšķirīgo divu uzņēmumu pieredzi, “UniPark“ klienti jau netālā nākotnē varēs izmantot ērtākus un vienotus stāvvietu pakalpojumu risinājumus visās minētajās valstīs.

Turpinot attīstību lidostās, “Stova” no šā gada aprīļa saviem klientiem piedāvās izmantot no jauna ierīkoto “UniPark” laukumu arī Varšavas lidostā, Polijā.

Automašīnu stāvlaukumu pakalpojumu sniegšana ar “UniPark” preču zīmi Lietuvā tika uzsākta 2003. gadā, Baltkrievijā — no 2012. gada, bet Latvijā — no 2016. gada. Līdz šim “Stova” administrēja 5 automašīnu stāvlaukumus Latvijā, vairāk nekā 30 automašīnu stāvlaukumu Lietuvā un 12 automašīnu stāvlaukumu Baltkrievijā.
“UniPark” preču zīmi pārvaldošā uzņēmuma “Stova” ieņēmumi 2016. gadā bija vairāk nekā 3,2 milj. eiro.

Sabiedrība pieder starptautiskai uzņēmumu grupai “Modus Group”, kas nodarbojas ar automašīnu tirdzniecību, nomu, tehnisko apkopi, nekustamā īpašuma attīstīšanu, automašīnu stāvlaukumu pārvaldīšanu un strādā arī enerģētikas nozarē.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.