Iereibis vīrietis bez tiesībām Jēkabpils novadā izraisa avāriju ar četriem cietušajiem

Vakar Jēkabpils novadā avārijā, ko izraisījis iereibis vīrietis, turklāt bez vadītāja apliecības, cietuši četri cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes galvenā speciāliste Ieva Sietniece.

Avāriju izraisījis 1991.gadā dzimušais, braucot ar “Opel Vectra”, kas sadūrās ar tajā pašā gadā dzimuša vīrieša vadīto “Volkswagen Touran”.

Jēkabpils slimnīcā ar traumām nonākuši gan abi autovadītāji, gan “Opel” pasažieri – 1992. un 1984.gadā dzimušas personas.

Policija noskaidrojusi, ka avārijas izraisītājs bija gandīz vienas promiles reibumā, turklāt auto vadījis bez transportlīdzekļa vadītāja apliecības.

Jau vēstīts, ka vakar Latvijā reģistrēti 29 ceļu satiksmes negadījumi, kas ir ievērojumi mazāk nekā ikdienā. Avārijās Latvijā cieta seši cilvēki, tostarp divi gājēji. Avārijās četri cilvēki cieta Zemgalē, bet pa vienam – Vidzemē un Latgalē.

Pagājušajā diennaktī par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija aizturējusi astoņus autovadītājus: Rīgā aizturēti četri dzērājšoferi, Vidzemē – divi, bet Zemgalē un Kurzemē – pa vienam. Rīgā aizturēti arī divi autovadītāji, kuri pie stūres bija sēdušies narkotiku reibumā.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 227 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 120 autovadītāji, Zemgalē – 57, Vidzemē – 29, Kurzemē – 18, bet Latgalē – tikai trīs. Viens autovadītājs Rīgā sodīts arī par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 543 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, un tradicionāli aptuveni puse no tiem noformēti vadītājiem Rīgas reģionā.

 

Valsts policija Foto: iAuto.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.