Sadursmē ar automašīnu Sutru pagastā gājis bojā velosipēdists

Vakar Līvānu novadā, Sutru pagastā, uz ceļa Līvāni-Preiļi automašīna notriekusi velosipēdistu, kurš no gūtajām traumām notikuma vietā mira.

Negadījums noticis no rīta ap plkst.7.50. Pie automašīnas “VW-Crafter” stūres atradās 1992.gadā dzimis jaunietis. Bojā gājušais velosipēdists bija 46 gadus vecs.

Savukārt Valmierā, Georga Apiņa ielā, 1977.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu “VW Golf”, uzbrauca gājējam, 1942.gadā dzimušam vīrietim, kurš ar gūtajām traumām nogādāts slimnīcā.

Ceturtdien Jelgavas novadā, Līvbērzes pagastā, uz Auces tilta sadūrušās divas automašīnas. 

Negadījumā iesaistīta 1989.gadā dzimuša vīrieša vadīta automašīna “Nissan” un 1982.gadā dzimuša vīrieša vadīta automašīna “Mazda”. Traumas sadursmē guva “Mazda” vadītājs.

Tikmēr Rēzeknes novadā, Mākoņkalna pagastā, uz ceļa Malta-Kaunata divu automašīnu sadursmē cietis viens no autovadītājiem, kurš ar traumām nogādāts slimnīcā.

Savukārt divu automašīnu sadursmē Ķekavas novadā uz ceļa Rīga-Bauska-Lietuvas robeža cietis viens no autovadītājiem un pasažiere, kuri abi nogādāti slimnīcā.

Ogrē, Brīvības ielā, mopēda un automašīnas sadursmē cietis mopēda vadītājs, kurš arī nogādāts slimnīcā.

Vakar par braukšanas ātruma pārsniegšanu Latvijā noformēti 167 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Visvairāk – 60 – šādi pārkāpumi reģistrēti Rīgas reģionā, Kurzemē – 41, Zemgalē – 28, Vidzemē – 25 un Latgalē – 13 ātruma pārkāpēji.

Policija aizturējusi arī astoņus autovadītājus, kuri vadījuši transportlīdzekli alkohola reibumā vai narkotisko vielu iespaidā. Četri šādi autovadītāji aizturēti Vidzemē, un pa diviem Latgales un Rīgas reģionā.

Ceļu satiksmes jomā kopumā vakar sastādīti 517 administratīvo pārkāpumu protokoli.

Vakar valstī kopumā reģistrēti 98 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši deviņi cilvēki un viens gājis bojā. Ceļusatiksmes jomā sastādīti 517 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 167 par ātruma pārsniegšanu, septiņi par agresīvu braukšanu un astoņi par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Tāpat vakar valstī reģistrēti 98 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši deviņi cilvēki un viens gājis bojā.

 

Foto: iAuto.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.