Siguldā automašīna ietriekusies policijas spēkratā, kas braucis ar ieslēgtām bākugunīm

Šodien Siguldā, Vidzemes šosejas un Jūdažu ielas krustojumā, notikusi sadursme starp policijas dienesta automašīnu “Opel Insignia” un kādu “Chrysler” markas spēkratu, liecina informācija Valsts policijas (VP) “Facebook” lapā.

VP apgalvo, ka policijas automašīna ar ieslēgtām bākugunīm un skaņas signālu braukusi Rīgas virzienā, kad, ekipāžai šķērsojot krustojumu ar Jūdažu ielu, notikusi sadursme ar automašīnu “Chrysler”. “Chrysler” vadītājs ietrieciespolicijas automašīnas sānā.

VP gan atzīst, ka šajā gadījumā policistam, neskatoties uz to, ka bija ieslēgtas bākugunis un ieslēgts skaņas signāls, bija jāpārliecinās par drošību uz ceļa, šķērsojot krustojumu pie luksofora aizliedzošā signāla, jo to nosaka arī Ceļu satiksmes noteikumi. Savukārt otras automašīnas vadītāja pienākums bija dod ceļu operatīvajam transportlīdzeklim, piebilst VP.

Policija šobrīd skaidro precīzus notikušā apstākļus, un tiek skaidrota gan policijas ekipāžas, gan automašīnas “Chrysler” vadītāja atbildība. Negadījumā cietušo nav.

Foto: Ekrānšāviņš no facebook.com

Foto: Ekrānšāviņš no facebook.com

Foto: Ekrānšāviņš no facebook.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.