Jelgavas novadā negadījumā cietis 15 gadus vecs motocikla vadītājs

Vakar Jelgavas novadā kāds 15 gadus vecs puisis nokritis no motocikla un guvis traumas.

Negadījums noticis Svētes pagastā, kur 2001.gadā dzimis jaunietis, vadot motociklu “Beta Evo 125” bez reģistrācijas numurzīmēm, nenoskaidrotos apstākļos kritis un guvis traumas. Cietušais nogādāts slimnīcā.

Arī Rīgā, Jaunciema gatvē, 1978.gadā dzimis vīrietis vadījis motociklu un apgāzies. Motociklists ar traumām nogādāts slimnīcā.

Savukārt Rēzeknes novada Silmalas pagastā 1985.gadā dzimusi sieviete nav tikusi galā ar automašīnas “Volkswagen Jetta” vadību, kā rezultātā automašīna apgāzusies. Negadījumā cietusi vadītāja un 1977. un 1953.gadā dzimušas pasažieres.

Vakar par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā pieķerti 26 šoferi, bet 290 šoferiem noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par ātruma pārsniegšanu. 

Rīgas reģionā par sēšanos pie stūres alkohola reibumā noformēti 11 protokoli, bet par automašīnas vadīšanu narkotisko vielu reibumā – četri šoferi. Zemgales reģionā pieķerti seši dzērājšoferi, Vidzemes reģionā četri, Latgales reģionā trīs, bet Kurzemes reģionā – divi dzērājšoferi.

Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu Rīgas reģionā noformēti 138 protokoli, Zemgales reģionā 69 protokoli, Vidzemes reģionā 37 protokoli, Latgales reģionā 24 protokoli un Kurzemes reģionā 22 protokoli.

Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 40 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši desmit cilvēki. Rīgas reģionā reģistrēti 18 negadījumi ar četriem cietušajiem.

Foto: iAuto.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.