Vakar vairākas automašīnas ietriekušās kokos, cietuši cilvēki

Vakar vairākas automašīnas nobraukušas no ceļa un ietriekušās kokos, avārijās cietuši cilvēki.

Alūksnes novada Malienas pagasta Brenčos 1987.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu “Nissan Almera” nobraukusi no ceļa braucamās daļas un ietriekusies kokā. Negadījumā cietuši automašīnas pasažieri – 1966.gadā un 1999.gadā dzimušas sievietes, kā arī 1957.gadā dzimis vīrietis.

Strenčos, Ziedugravas ielā, 1997.gadā dzimis vīrietis nav ticis galā ar automašīnu BMW un iebraucis kokā. Negadījumā cietis automašīnas vadītājs, kā arī trīs pasažieri – 1995.gadā un 1997.gadā dzimuši vīrieši un 1997.gadā dzimusi sieviete.

Savukārt Rīgā, Biķernieku ielā, notika sadursme starp automašīnu “Opel”, kuru vadīja 1992.gadā dzimis vīrietis, un BMW, kuru vadīja 1997.gadā dzimis vīrietis. Pēc sadursmes automašīna BMW iebraukusi kokos. Slimnīcā nogādāts “Opel” vadītājs, bet BMW vadītājs no hospitalizācijas atteicies.

Tāpat Rīgā, Vietalvas ielā, 1994.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu BMW uzbraucis apgaismes stabam, to sabojājot. Negadījumā cietuši un slimnīcā nogādāti 1991. un 1989.gadā dzimuši vīrieši.

Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 50 ceļu satiksmes negadījumi ar 16 cietušajiem. Rīgas reģionā reģistrēti 29 negadījumi ar septiņiem cietušajiem.

Vakar pieķerti 14 iereibuši šoferi, bet par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu 196 autovadītāji.

Rīgas reģionā par automašīnas vadīšanu reibumā sodīti septiņi šoferi, Kurzemes reģionā trīs, Vidzemes reģionā divi un pa vienam Latgales un Zemgales reģionā.

Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu visvairāk administratīvā pārkāpuma protokolu noformēts Rīgas reģionā – 68. Zemgales reģionā sodīti 57 šoferi, Vidzemes reģionā 31 šoferis, Kurzemes reģionā 21 šoferis un Latgales reģionā 19 šoferi.

Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 50 ceļu satiksmes negadījumi ar 16 cietušajiem. Rīgas reģionā reģistrēti 29 negadījumi ar septiņiem cietušajiem.

Foto: iAuto.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.