“Rīgas satiksmes” autobuss nāvējoši traumē gājēju

“Rīgas satiksmes” maršruta autobuss sestdien pie Centrāltirgus notriecis gājēju, kurš no gūtajām traumā gājis bojā.

Negadījums noticis plkst.17.18, Gogoļa ielā, pie pieturas “Centrāltirgus”, kad 1980.gadā dzimuša vīrieša vadītais autobuss “Mercedes Benz” uzbrauca pagaidām nenoskaidrotam gājējam, kurš miris negadījuma vietā, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) automašīnā.

NMPD preses pārstāve Ilze Bukša aģentūrai LETA pastāstīja, ka brigādes mediķi uz vietas veikuši reanimācijas pasākumus, tomēr vīrieti neizdevās glābt.

Cilvēks gājis bojā arī avārijā Talsu novada Abavas pagastā. Ceļu Talsi-Stende-Kuldīga un Veģi-Kandava krustojumā ap plkst.17.05 automašīna “Audi-100”, nogriežoties pa kreisi virzienā uz Stendi, nedeva ceļu automašīnai “Mercedes Benz S500”, kas brauca pa ceļu Veģi-Kandava virzienā uz Veģiem. Avārijas vietā gāja bojā automašīnas “Audi” vadītājs – 1982.gadā dzimis vīrietis.

Dažādas traumas guva arī automašīnas “Mercedes Benz S500” pasažiere – 1982.gadā dzimusi sieviete, kura nogādāta slimnīcā. Pēc sadursmes ar bojāto automašīnu lauskām tika bojāta garām braucošais mikroautobuss “VW Transporter”.

Rīgā, starp Torņakalna un Atgāzenes dzelzceļa stacijām atrasts vilciena notriekts 40 gadus vecs vīrietis, kurš gājis bojā negadījuma vietā.

Sestdien ceļu satiksmes negadījumos cietuši vairāki motociklu, mopēdu un velosipēdu vadītāji.

Aspazijas bulvāra un 13.janvāra ielas krustojumā, Rīgā, ap plkst.14.00 sadūrās automašīna “Audi” un motocikls “Yamaha”. Ar dažādām traumām slimnīcā nogādāts 1970.gādā dzimušais motocikla vadītājs.

Savukārt Stopiņu novadā, ceļa Rīga- Ērgļi 9,4. kilometrā ap plkst.14.30 avarēja 1953.gadā dzimuša vīrieša vadīts motocikls, kas nobrauca no ceļa un apgāzās. Negadījumā cieta motociklists un viņa pasažiere – 1964.gadā dzimusi sieviete. Abi ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā.

Daugavpilī, Liepājas un Bauskas ielu krustojumā, plkst.20.30 sadūrās 1992.gadā dzimušas sievietes vadīta automašīna “Nissan Almera” un divi mopēdi – “ZIPP YM50-9” un “YINXIANG YX50RS”, kurus vadīja 1999. un 2000.gadā dzimuši jaunieši. Pēc negadījuma medicīniskā palīdzība sniegta abiem mopēdu vadītājiem un pasažierim – 1998.gadā dzimušam jaunietim.

Beverīnas novada Brenguļu pagastā, autoceļa Valmiera-Brenguļi-Bikseja 2. kilometrā, ap plkst.18.20 krita 1987.gadā dzimis velosipēdists. Vīrietis guvis miesas bojājumus un nogādāts slimnīcā.

Jau ziņots, ka sestdien ar motociklistu pulcēšanos Rīgā oficiāli tiks atklāta jaunā Latvijas motosezona.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 70 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gājuši bojā divi un cietuši 16 cilvēki.

 

 

 

Foto: iAuto.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.