Vakar avārijās Latvijā cietuši 16 cilvēki

Vakar Latvijā reģistrēts 81 ceļu satiksmes negadījums, kuros cieta 16 cilvēki. Rīgas reģionā reģistrēti 47 negadījumi, kuros cieta 13 cilvēki.

Vakar Jūrmalā kāda automašīna apledojuma dēļ iebraukusi Lielupes tilta margās. Neizvēloties atbilstošu braukšanas ātrumu un braucot pa apledojušu brauktuvi, 1979.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu “Mercedes Benz” uzbraucis tilta pār Lielupi margām. Negadījumā cietušas 1952. un 1973.gadā dzimušas sievietes.

Ozolnieku novadā, pirms Skuju pārbrauktuves, 1977.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu “Renault Megane Scenic” uzbraukusi priekšā stāvošai automašīnai “Audi A4 Avant”. Negadījumā cietusi automašīnas vadītāja, kā arī 1988. un 1982.gadā dzimušas sievietes.

Savukārt Rīgā, Sesku un Jenotu ielas krustojumā sadūrusies 1974.gadā dzimuša vīrieša vadīta automašīna “Volkswagen Passat” un motorollers “Aprilia. Sadursmē cieta 1968.gadā dzimis vīrietis, kurš nogādāts slimnīcā.

Vakar par agresīvu braukšanu sodīti 12 šoferi. Visi agresīvie šoferi apturēti un sodīti Rīgas reģionā.

Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu noformēti 237 administratīvā pārkāpuma protokoli, no tiem 82 Rīgas reģionā. Zemgales reģionā par ātruma pārsniegšanu noformēti 50 protokoli, Vidzemes reģionā 49 protokoli, Latgales reģionā 35 protokoli un Kurzemes reģionā 21 protokols.

Savukārt par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sodīti deviņi šoferi, bet trīs pie stūres bija sēdušies narkotisko vielu reibumā.

Foto: iAuto.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.