Avārijas vakar cietuši 18 cilvēki; bojā gājis viens motociklists

Pagājušajā diennaktī gājis bojā motociklists, bet ceļu satiksmes negadījumos cietuši vēl 18 cilvēki.

Vakar Tukuma novadā, Džūkstes pagastā, nereģistrētu motociklu vadījis kāds 1989.gadā dzimis vīrietis, kurš netika galā ar motocikla vadību un ietriecās kokā. No negadījumā gūtajām traumām motocikla vadītājs nomira notikuma vietā.

Avarējis arī kāds 2002.gadā dzimis motociklists Ķekavā, kurš ar traumām nogādāts slimnīcā.

Tikmēr Kurzemē, Durbes novadā, kvadraciklu vadījis 1991.gadā dzimis vīrietis, nobraucis no ceļa braucamās daļas un apgāzies. Negadījumā vīrietis guva traumas un tika nogādāts slimnīcā. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola aģentūrai LETA pastāstīja, ka vīrietis bija alkohola reibumā un avārijā guva galvas smadzeņu satricinājumu.

Vītola arī uzsvēra, ka iestājoties siltiem laikapstākļiem, arvien palielinās negadījumu skaits, kuros iesaistīti un traumas gūst motociklisti.

Vakar avārijā Rīgā cieta arī kāda 1979.gadā dzimusi sieviete. Avārija notika rīta pusē, kad sadūrušies “Mercedes Benz” un “Renault Kango”, ko vadīja attiecīgi 1970. un 1961.gadā dzimuši vīrieši. Cieta “Renault Kango” pasažiere.
Tāpat vakar Rīgā 1975.gadā dzimis vīrietis bez autovadītāja apliecības vadījis auto un uzbraucis 1985.gadā dzimušai gājējai. Viņa no hospitalizācijas atteikusies.

Kopumā vakar Latvijā reģistrēti 64 ceļu satiksmes negadījumi, lielākais skaits – 31 – Rīgas reģionā, kam seko Zemgale ar 16, bet vismazāk avāriju reģistrēts Latgalē – trīs.

Par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu vakar aizturēti 211 šoferi

Policija vakar reģistrējusi kopumā 211 gadījumus, kad transportlīdzekļu vadītāji pārkāpuši atļauto braukšanas ātrumu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas preses pārstāve Ilze Jurēvica.
Lielākā daļa gadījumu – 127 – reģistrēti Rīgas reģionā, kam seko Vidzemes reģions ar 34 un Zemgale ar 25. Visretāk ātrums vakar pārsniegts Kurzemes reģionā – reģistrēti deviņi šādi gadījumi.
Tāpat policija vakar reģistrējusi 15 gadījumus, kad transportlīdzeklis vadīts alkohola vai narkotisko vielu reibumā. Lielākā daļa gadījumu – septiņi, reģistrēti Rīgas reģionā, bet mazākais – viens – Kurzemē.

Foto: iAuto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.