Rīgā automašīna uzbraukusi iedzērušam gājējam

Vakar Rīgā automašīna uzbraukusi kādam iedzērušam gājējam, informēja Valsts policijā.

Negadījums noticis Aleksandra Čaka ielā, kur 1995.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu “Audi” uzbraucis 1975.gadā dzimušam vīrietim, kurš bijis alkohola reibumā. Cietušais nogādāts slimnīcā.

Savukārt Rīgā, Krišjāņa Valdemāra un Stabu ielas krustojumā, pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu uzbraucis 1976.gadā dzimušai sievietei, kura pēc negadījuma nogādāta slimnīcā.

Savukārt Kārļa Ulmaņa gatvē notikusi sadursme starp 1969.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu “Volvo” un 1953.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu “Toyota”. Negadījumā traumas guvis un slimnīcā nogādāts “Toyota” vadītājs.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 47 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši seši cilvēki. Rīgas reģionā reģistrēti 23 negadījumi ar pieciem cietušajiem.

Vakar par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu uz Latvijas autoceļiem noformēti 217 administratīvā pārkāpuma protokoli, informēja Valsts policijā.

Rīgas reģionā par minēto pārkāpumu sodīti 117 autovadītāji, Vidzemes reģionā 36, Latgales reģionā 28. Zemgales reģionā 25, bet Kurzemes reģionā – 11 autovadītāji.

Par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola vai narkotisko vielu reibumā kopumā apturēti astoņi šoferi – no tiem pieci par sēšanos pie stūres alkohola reibumā, bet trīs – narkotisko vielu reibumā. Rīgas reģionā sodīti divi šoferi, kas pirms automašīnas vadīšanas lietojuši alkoholu un trīs – narkotikas. Vidzemes reģionā alkohola iespaidā transportlīdzekli vadījuši divi cilvēki, bet Latgales reģionā viens.

Foto: iAuto.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.