„SEAT” – turpmāk „Autobrava” paspārnē

Piektdien, 11.martā, Rīgā SIA „Autobrava” salonā ar sportiskā „Leon ST Cupra” prezentāciju tika atzīmēta spāņu zīmola „SEAT” atgriešanās Latvijā.

“Lai gan „SEAT” ir mazliet piemirsts un līdz galam nenovērtēts auto zīmols Latvijā, nedrīkst aizmirst, ka šis auto ražotājs lepojas ar vairāk nekā 60 gadu ilgu pieredzi autobūvē. Pašlaik „SEAT” attīsta dinamisku auto modeļu ražošanu. Pat izmēros nelielie „SEAT” automobiļi ir ātri, jaudīgi un gatavi iekarot ceļus visā pasaulē. Nav šaubu, ka tie iemantos arī Latvijas autobraucēju simpātijas, pārliecinot, ka spāņu zīmols ražo auto, ar kuriem ikviens brauciens ir aizraujošs un baudāms. Ne velti „SEAT” moto vēsta, ka tas ir emociju auto – vienaldzīgam palikt ir patiešām grūti,” uzsver „Autobrava” direktors Andris Sivickis.

„SEAT” zīmola pārstāvniecības atvēršanas svētkos patiesu klātesošo interesi saistīja „Leon ST CUPRA” – modelis, kas veiksmīgi apvieno eleganci, funkcionalitāti un ātrumu. Tā virsbūve iemieso individualitāti, ko atspoguļo agresīvās formas un standarta „Leon” modeļiem neraksturīgie 19 collu diski. Zem motora pārsega „ST CUPRA” slēpj 2.0 l benzīna turbomotoru, kas spēkratam nodrošina 280 ZS, padarot to par visjaudīgāko modeli, kas līdz šim radīts „SEAT” ģimenē. Turklāt daudzfunkcionālās ierīces auto salonā un augstākās kvalitātes palīgsistēmas piedziņā gādā par izcilu sniegumu. Auto bagātīgi aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, un tas var lepoties ar uzlabotiem sporta sēdekļiem un stūri. Šim modelim pieejama arī pilna LED lukturu pakete.

„SEAT Leon ST” sportiskajam modelim „CUPRA” ir 2 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma, kā arī tiek nodrošināta iespēja par papildu samaksu pagarināt garantijas laiku. Auto cena oficiālā dīlera „Autobrava” salonos – sākot no 26 498 eiro.

Pēc „SEAT” pārstāvniecības svinīgās atvēršanas pasākuma viesi tika aicināti doties uz Biķernieku trasi. Tur kopā ar pazīstamo autosportistu Reini Nitišu, kurš šogad FIA Pasaules Rallijkrosa čempionātā startēs tieši ar „SEAT”, ikvienam interesantam bija iespēja izmēģināt sešus dažādus spāņu zīmola modeļus – „Alhambra”, „Leon Cupra ST”, „Leon FR”, „Toledo”, „Experience”, kā arī sportisko „Leon SRST”.

Pievienojot esošajam portfelim („Fiat”, „Alfa Romeo”, „Jeep”, „Hyundai”, „Suzuki”, „Isuzu” un „Ssang Yong” autorizētajai pārstāvniecībai Latvijā) spāņu auto zīmolu „SEAT”, „Autobrava” kļuvis par lielāko auto dīleri Latvijā, nostiprinot arī savas pozīcijas starp vadošajiem auto dīleriem Baltijā. Uzņēmums auto tirgū strādā jau sesto gadu un veic ne tikai auto, bet arī to oriģinālo rezerves daļu un aksesuāru tirdzniecību, kā arī piedāvā visu automašīnu marku remontu, tehnisko apkopi un nodrošina garantijas pakalpojumus un palīdzību gan esošajiem, gan potenciālajiem auto īpašniekiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.