Apdzīvotā vietā ar 136 km/h braucošs “Bentley” vadītājs tiek pie 540 eiro soda un tiesību lieguma

Aizvadītajā nedēļā kādam “Bentley” vadītājam, kurš apdzīvotā vietā braucis ar 136 kilometru stundā (km/h) ātrumu, piemērots 540 eiro sods un tiesību liegums uz gadu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Trešdien, 14.jūlijā, policijas Bauskas iecirkņa darbinieki, veicot dienesta pienākumus, konstatēja automašīnu “Bentley”, kas Vecumniekos, Rīgas ielā, brauca ar ātrumu 136 km/h, tādējādi pārsniedzot pieļaujamo ātrumu par 86 km/h. Autovadītājs skaidroja, ka esot ļoti steidzies.

Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un steidzīgajam autovadītājam piemērots transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas liegums uz 12 mēnešiem, kā arī naudas sods 540 eiro.

Policijā atgādina, ka atbilstoši Ceļu satiksmes likumam par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu par vairāk nekā 60 km/h ar vieglajiem automobiļiem, ja tas izdarīts apdzīvotā vietā, transportlīdzekļa vadītājam piemēro naudas sodu no 540 līdz 680 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegumu uz 12 mēnešiem.

Policijā arī uzsver, ka bezatbildīga un pārgalvīga autovadītāju rīcība apdraud ne tikai pašu transportlīdzekļa vadītāju, bet arī citus ceļu satiksmes dalībniekus.

Foto: iAuto.lv

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *