Latvijas triāla sezona šonedēļ tradicionāli startēs Liepājā

14. un 15. maijā ar Latvijas un Baltijas čempionāta sacensībām Liepājā, 14. novembra bulvārī jeb „Vecajos fortos” tiks atklāta 2016. gada triāla sezona.

Divu dienu garumā norisināsies pirmais un otrais Latvijas čempionāta sacensību posms, kurā startēs daudzi labi zināmi triāla meistari. Sacensībās laipni gaidīts ikviens motosporta cienītājs.

Turpinot tradīciju, arī šogad Latvijas moto un velo triāla sezonas starts tiks dots Liepājā – daudzu esošo un izbijušo triālistu dzimtajā pusē. Sacensības risināsies divu dienu garumā un sportistus sagaida daudzi izaicinoši šķēršļi – piemēroti tam, lai dalībnieki varētu atrādīt ziemas laikā uzkrātās iemaņas. Tiesa daļa no Latvijas triālistiem šogad jau paguvuši sevi atrādīt ārzemēs – gan Itālijā, gan Somijā.

“Kā katru gadu ierasts, arī šogad “Grobiņas motoklubs” atklāj Latvijas čempionātu ar divu dienu sacensībām Liepājā – rīkot arī Baltijas čempionātu vienlaicīgi ir gan izaicinājums, gan pagodinājums. Liepājas trase ir interesanta ne tikai pašiem sportistiem, bet arī skatītājiem, kuri varēs vērot Latvijas labāko triālistu elpu aizraujošo sniegumu, tai skaitā “Grobiņas motokluba” sportista Kristera Einasa sniegumu, kas ir Latvijas vicečempions. Starts mājas trasē vienmēr ir īpašs notikums un vēl jo īpašāku šo notikumu visiem kluba biedriem dara fakts, ka maija mēnesis ir kluba dzimšanas diena. Šogad svinēsim savu četrpadsmito dzimšanas dienu,” komentē posma organizatora pārstāve Gunita Mateusa.

Latvijas čempionāts triālā šogad norisināsies 6 posmos – Liepājā, Saldū un Ozolnieku novadā (Priežkalnos), kā arī Klubu komandu čempionāts vienā posmā Ugālē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.