“Seat Leon Cupra ST” – spāņu universāls ar 280 ZS (+ foto)

“Volkswagen AG” sastāvā ietilpstošā Spānijas autobūves kompānija “Seat” prezentējusi universālu “Leon Cupra ST.” Pateicoties 280 ZS motoram tas kļūst par jaudīgāko universālu kompānijas vēsturē.

Foto: Publicitātes foto

Lai attaisnotu kompānijas marketologu ieviesto apzīmējumu „perfekts sporta auto katrai dienai,” “Seat” to komplektē ar “Volkswagen” 2,0 litru TFSI benzīna motoru, kas atkarībā no versijas attīsta 265-280 ZS jaudu.

Foto: Publicitātes foto

Komplektā ar DSG pārnesumkārbu (papildaprīkojums) universāla 280 ZS versija 100 km/h sasniedz 6,0 sekundēs, savienībā ar 265 ZS versiju – par 0,1 sekundi vēlāk. Degvielas patēriņš abos gadījumos vienāds: 6,6 litri komplektā ar DSG kārbu un 6,7 litri, ja motora sadarbības partneris ir manuālā sešu pakāpju pārnesumkārba. 

Foto: Publicitātes foto

Jaudīgākā “Seat” universāla tehniskajā arsenālā iekļauts priekšējās ass bloķējošais diferenciālis, adaptīvā balstiekārta, augstas veiktspējas bremžu iekārta ar 18 collu riteņiem (“Cupra” 280: 19 collu titāna diski), kā arī diožu lukturi priekšā un aizmugurē. Salonā gaida ar alkantaru apvilkti sporta sēdekļi, “Cupra” sporta stūre un 5,8 collu skārienjutīgs multimediju sistēmas ekrāns, kas tiek pievienoti jau tā pietiekoši dāsnajai “Leon FR” pamata komplektācijai.

Foto: Publicitātes foto

Pieteikšanās “Seat Leon Cupra ST” iegādei tiks atklāta februāra vidū, bet dīleru salonos vismaz 32 560 eiro vērtais universāls nonāks marta sākumā.

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.