Jaunā Mazda CX-3 piedzīvo pasaules „pirmizrādi” (+ tiešraide)

2014.gada Losandželosas autoizstādes priekšvakarā savu „pirmizrādi” piedzīvo jaunā Mazda CX-3. Jaunais mazās klases apvidus automobilis ir piektais jaunās paaudzes Mazda modelis ar uzņēmuma godalgoto SKYACTIV tehnoloģiju, kas veidots pēc KODO — Kustības dvēsele dizaina moto. Paredzams, ka CX-3, kura tirdzniecību plānots uzsākt 2015.gada pavasarī Japānā, kļūs par Mazda modeļu klāsta galveno modeli.

Mazda CX-3 2014 Foto: Publicitātes attēls

Modeļiem Eiropā būs iespējams izvēlēties trīs dažādus dzinējus: SKYACTIV-G 2,0 l benzīna dzinēju divās jaudas versijās un jauno SKYACTIV-D 1,5 l dīzeļdzinēju. Sešpakāpju SKYACTIV-Drive automātiskā transmisija un SKYACTIV-MT manuālā transmisija būs pieejama ar priekšējo riteņu piedziņu vai jaunās paaudzes visu riteņu piedziņas sistēmu.

Jaunā Mazda CX-3 būs aprīkota ar jaunākajām i-ACTIVSENSE aktīvās drošības sistēmām, kā arī izcilām pasīvās drošības funkcijām, ko piedāvā vieglā, bet izturīgā SKYACTIV virsbūve. Mūsdienu tirgus vajadzībām piemērotais automobilis piedāvās arī plašu informācijas un izklaides sistēmu klāstu, tostarp automobiļa savienojamības sistēmu MZD Connect.

Mazda CX-3 ir aprīkots ar visām SKYACTIV tehnoloģijām un uzlaboto MZD Connect Bluetooth sistēmu.Jaunajā CX-3 dizains ir uzlabots vēl vairāk, radot izteiksmīgākas formas un izteiktāku ātruma izjūtu. Arī salons iemieso kustību. Zīmols Mazda ir radījis pārsteidzoši izsmalcinātu un kvalitatīvu dizainu, ko lieliski papildina informācijas un izklaides sistēma. Autovadītāja kabīnes dizaina pamatā ir vējstikla displeja koncepcija, kas ļauj autovadītājiem uztvert visdažādāko informāciju, saglabājot pareizu sēdēšanas pozu un koncentrējoties uz drošu braukšanu. Jaunās paaudzes Mazda prioritāte ir drošība.

Rūpējoties par drošību, autovadītājam nepieciešamā informācija un vadības ierīces ir izvietotas ļoti optimāli. To vidū ir 7 collu aktīvais braukšanas informācijas ekrāns centrā un vadības panelis. MZD Connect ir automobiļa savienojamības sistēma, kas padara drošāku un atvieglo dažādu funkciju, piemēram, viedtālruņa lietojumprogrammu un tālruņa kontaktu izmantošanu pat kustības laikā. Tā sniedz izcilu komfortu, piedāvājot dažādus pakalpojumus ar Bluetooth®, piemēram, brīvroku tālruņa vadību, īsu teksta ziņojumu nolasīšanu un interneta radio, tostarp HARMAN Aha™.

SKYACTIV transmisijas ar jaunās paaudzes visu riteņu piedziņas sistēmu nodrošina veiktspēju un plūstošu braukšanu apvienojumā ar zemu izmešu līmeni.

ES pieejamie modeļi

Sēdvietu skaits

5

Kopējais garums* x platums x augstums** (mm)

4 275 x 1 765 x 1 550

Riteņu garenbāze (mm)

2 570

Dzinēji

SKYACTIV-G 2,0 l (benzīna dzinējs) ar divām jaudas versijām

SKYACTIV-D 1,5 l (dīzeļdzinējs)

Transmisijas

SKYACTIV-Drive sešpakāpju automātiskā transmisija

SKYACTIV-MT sešpakāpju manuālā transmisija

Piedziņa***

Priekšējo riteņu piedziņa (FWD)

Visu riteņu piedziņa (AWD)

Aizmugurējā piekare

Vērpstieņa ass

Stūres sistēma

Zobstieņa un zobrata stūres sistēma

Bremzes (priekšējās/aizmugurējās)

Ventilēti diski / viengabala diski

* Bez reģistrācijas numura zīmes

** Ar antenu, bez kravas

*** Eiropā pieejamie visu riteņu piedziņas modeļi visās dzinēju un transmisiju kombinācijās, priekšējo riteņu piedziņa nav pieejama ar SKYACTIV-D 1,5 l dzinēju kombinācijā ar SKYACTIV-Drive automātisko transmisiju

Mazda CX-3 būs apskatāms 2014.gada Losandželosas autoizstādes laikā tāpat kā jaunais Mazda MX-5, 2015.gada Mazda CX-5 un 2015.gada Mazda6, kuri arī piedzīvo savu „pirmizrādi”. Izstāde būs pieejama apmeklētājiem no 21. līdz 30.novembrim.

Šovakar plkst. 19.30 pēc Centrāleiropas laika Mazda piedalīsies preses konferencē, ar kuru tiks atklāta Losandželosas autoizstāde. Tā tiks straumēta tiešsaistē vietnē www.youtube.com/watch?v=2dddmnvhdBo. Mazda CX-3 atklāšanu iespējams vērot šeit

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.