Ķīnas “Qoros” trešais modelis būs krosovers (+ foto)

Pagaidām vēl gluži jaunā Ķīnas kompānija “Qoros” publicējusi skiču zīmējumu ar savu trešo modeli – “3 City SUV” – kompakta izmēra krosoveru, ko plašākai publikai parādīs Gungdžou autoizstādē (20.-29.11).

“Qoros” piedāvājumā jau ir modelis “Qoros3” ar hečbeka un sedana virsbūvēm, bet drīzumā tiem pievienosies uz tās pašas platformas radīts krosovers. Oficiālas informācijas par kompaktā SUV konstrukcijā izmantotajiem motoriem nav, taču radnieciskā platforma liek domāt, ka pircējs var rēķināties ar diviem benzīna agregātiem – 1,6 litru motora atmosfērisko (126 ZS) un turbo (156 ZS) variantu, kas var darboties pārī ar manuālo vai automātisko pārnesumkārbu.

Jāpiebilst, ka abi “Qoros3” modeļi jau no rūpnīcas apgādāti ar multimediju sistēmu un 8 collu skārienjutīgu ekrānu, klimata iekārtu, stiklu pacēlāju un spoguļu regulēšanas elektropievadu, kā arī 100 vatu audio sistēmu un četriem skaļruņiem. Arī par drošību, kas vēl nesen bija Ķīnas autoražotāju „Ahilleja papēdis,” nevajadzētu raizēties – 2013.gada rudenī “Qoros3” nokārtoja EuroNCAP pārbaudi, saņemot augstāko vērtējumu – piecas zvaigznes.

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.