”Renault” atklāj jaunā ”Trafic” ražošanas līniju

1964. gadā atklātā Sandouville ražotne, kura šogad atzīmē pusgadsimta jubileju, sper jaunu soli savā attīstībā, pirmo reizi savas pastāvēšanas vēsturē uzsākot komerciālu transportlīdzekļu ražošanu. Lai nodrošinātu ražotnes pārveidošanu, bija nepieciešams 230 miljonu eiro ieguldījums un trīs gadi grūta darba.

Tas ir ievērojams izaicinājums gan darbiniekiem, gan ražošanas procesam, jo rūpnīcā joprojām turpinās vieglo automašīnu Laguna un Espace ražošana, kas norisināsies, līdz modeļi tiks aizvietoti. Līdz ar jaunā Trafic ražošanas uzsākšanu Sandouville ražotnē, Renault kļūst par vienīgo Eiropas uzņēmumu kravas furgonu ražotāju Francijā.

Abu uzņēmumu jūlijā parakstītā līguma ietvaros Fiat-Chrysler uzticēja Renault uz Trafic platformas balstīta furgona izstrādes un ražošanas uzsākšanu 2016. gada otrajā ceturksnī ar kopējo skaitu 100 000 transportlīdzekļu. Modeļa Fiat Professional dizainu izstrādās Fiat, un tam piemitīs unikāli un atpazīstami stila elementi.

Visa uzņēmuma atbilstība Fiat-Chrysler prasībām ir liecība par tā komandu profesionalitāti visās jomās un Renault līguma rezultāts.

Līdzīgi kā Renault rūpnīcas Maubeuge un Batilly, arī Sandouville ražotne iesaistās spraigajā kravas furgonu tirgū. Renault ieņem šīs nozares vadošo lomu Eiropā jau 16 gadus pēc kārtas, 2013. gada beigās sasniedzot 14,5 % tirgus daļu. 2014. gada augusta beigās Renault kravas furgonu tirdzniecības apjoms palielinājās vēl par 5,7 % (8 %, ja ņem vērā visus grupas kravas furgons).

Francijas Ekonomikas, rūpniecības un digitālā sektora ministra klātbūtnē Renault Group ģenerāldirektors Karloss Gosns personīgi apsveica darbiniekus un izteica pateicību par smago darbu: „Sandouville ražotnes pārveidošana un jaunais ar Fiat parakstītais līgums piešķir mums vienu no vadošajām pozīcijām augošajā gravas furgonu tirgū. 2013. gada martā parakstītā konkurētspējas līguma un Sandouville darbinieku ieguldītā darba dēļ šī ražotne spēj sasniegt visaugstāko kvalitātes un darba izpildes līmeni. Šis apsveikums ir veltīts visiem iesaistītajiem darbiniekiem.”

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.