Mūziķis “will.i.am” prezentē “Lexus NX” ar paša radītu dizainu (+ foto)

Pasaulē pazīstamais mūziķis, inovāciju meistars un uzņēmējs will.i.am šī gada 24. septembra vakarā Parīzē, Francijā, ekskluzīvā, ar ikgadējo Parīzes Modes nedēļu 2014 (Paris Fashion Week) saistītā pasākumā, prezentējis savu pašrocīgi dizainēto jaunā Lexus NX 200t F Sport modeli.

Šāda unikāla iespēja will.i.am tika dota, pateicoties Lexus NX televīzijas kampaņai Striking Angles, par kuras reklāmas seju viņš piekrita kļūt. Īpašais Lexus izgatavots Lexus Mijata (Miyata) rūpnīcā Kujušu (Kyushu) prefektūrā Japānā.

Foto: Publicitātes foto

Īpašais, pēc will.i.am dizaina veidotais Lexus NX modelis ir lielisks apliecinājums mūziķa daudzpusīgajai, radošajai, ar inovatīvām idejām apveltītajai personībai. Lexus NX kopējais tēls ir ieguvis jaunus, vēl individuālākus vaibstus, moderno tehnoloģiju papildinājumus un ar savu agresīvi sportisko dizainu tas uzrunā gados jaunus cilvēkus, urbānā stila piekritējus ar strauju dzīves ritmu un vēlēšanos būt oriģināliem.

Mūziķis Will.i.am: “Kad Lexus izteica man priekšlikumu kļūt par reklāmas kampaņas Striking Angles seju, vaicāju – vai būtu iespējams sadarbībā ar ražotāju izveidot sava dizaina auto? Viņi piekrita, un tagad jūtos pagodināts iepazīstināt ar šo Lexus NX F Sport modeli. Tam ir pilnībā jauns stils, kas kopumā atspoguļo manu būtību un radošo pasauli. Ceru, ka šis piemērs iedvesmos arī citus cilvēkus interpretēt auto dizainu atbilstoši savām vēlmēm un izjūtām”.

Foto: Publicitātes foto

Elains Jutenhovens (Alain Uyttenhoven), “Lexus Europe” vadītājs: “Strādāt kopā ar will.i.am, radot jauna veida NX, bija fantastiska pieredze. Mūs iedvesmoja viņa idejas un aizrautība piešķirt NX F Sport vēl agresīvāku un izteiktāku dizainu, kas šo modeli paceltu vēl augstākā līmenī. Will.i.am ir izdevies parādīt NX valdzinošās personības raksturu pilnīgi jaunā, vēl nebijušā redzējumā un rezultāts ir izcili fantastisks.”

Will.i.am savdabīgā rokraksta pieskāriens ļāvis NX vizuālajam tēlam kļūt vēl dinamiskākam un sportiskākam, vienlaikus saglabājot luksus klases eleganci un pilsētas švīta pašapzinīgumu. Tas panākts auto padarot nedaudz zemāku un platāku un izmantojot drosmīgus dizaina elementus. Te jāmin iespaidīgi spārnu paplatinājumi, pulēta alumīnija un vinila dizaina detaļas, virsbūve matētā pērļu baltā krāsā ar melnu panorāmas stikla jumtu un, protams, paša will.i.am parakstu numura zīmes plāksnītē uz priekšējās restes. Kā punkts uz “i” ir efektīgie 22’’ collu riteņu collu riteņi ar melniem, slīpētiem vieglmetāla diskiem un oranžas krāsas bremžu mehānismiem.

Foto: Publicitātes foto

Viena no inovatīvākajām tehnoloģijām, ko pazīstamais mūziķis integrējis NX modelī, ir iespēja uzņemt lieliskus panorāmas foto un video brauciena laikā. To nodrošina visapkārt automašīnai izvietotas četras 180° savstarpēji saistītas videokameras. Iegūtie attēli un video ar Bluetooth palīdzību uzreiz ir aplūkojami vadītāja vai līdzbraucēju viedtālruņos.

Salona telpas apdarei will.i.am izvēlējies interesantu kombināciju, ko veido augstākās kvalitātes pulēta alumīnija apdare savienojumā ar mīkstiem dabīgās ādas materiāliem, kas kopumā rada drosmīgu un greznu dizainu. Vairākas salona detaļas – sēdekļu galvas balstus, durvju paneļus un citus elementus rotā ar rokām izšūts will.i.am radītā zīmola willpower logo.

Foto: Publicitātes foto

Respektējot arvien pieaugošo klientu vēlmi brauciena laikā izmantot vairāk nekā tikai vienu mobilo iekārtu, izcilā mūziķa pilnveidotais Lexus NX var lepoties ar īpaši patentētu bezvadu uzlādes iekārtu (Wireless Charging Tray), kas vizuāli atgādina nelielu paplāti. Tā novietota centrālajā konsolē un, uzliekot uz “paplātes” viedtālruņus vai citas nelielas mobilās ierīces, tās uzlādēsies bez vajadzības ar kabeli pievienoties elektrotīklam.

Saprotams, ka will.i.am kā mūziķim īpaši svarīga ir automašīnas audio sistēma. NX aprīkots ar premium klases sistēmu, ko veido 10 zīmola Pioneer skandas – 16cm skandas priekšējās un sānu durvīs un 6.5cm skandu komplekts instrumentu panelī. Audio skanējums no šādas sistēmas ļauj baudīt koncertzāles cienīgas sajūtas, kur katra skaņa ir augstvērtīgā kvalitātē.

Zem motora pārsega will.i.am dizainētais Lexus NX slēpj pilnīgi jaunas tehnoloģijas 2.0l VVT-iW benzīna turbodzinēju (pirmo reizi Lexus vēsturē!) un sešu pakāpju automātisko transmisiju. Kopumā šis efektīgais auto attīsta iespaidīgu jaudu 238 ZS/175 kW ar griezes momentu 350 Nm, kas 100 km/h ļauj sasniegt nieka 7.1 sekundē.

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.