Peugeot prezentējis 308 saimes jaudīgo modifikāciju GT (+ foto)

Francijas autobūves kompānija Peugeot nodevusi atklātībai Peugeot 308 sportisko modeli GT, ko plašākam interesentu lokam izrādīs Parīzes autoizstādē oktobrī.

Foto: Publicitātes foto

Peugeot 308 GT būs pieejams ar diviem motoriem: 1,6 litru 205 ZS (285 Nm) benzīna agregātu un 2,0 litru 180 ZS (400 Nm) dīzeli. Pirmais no tiem varēs strādāt kombinācijā ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu, bet otrs – komplektā ar automātisko kārbu.

Foto: Publicitātes foto

Sportiskā modifikācija aprīkota ar pazeminātu piekari, kas priekšpusē pietuvināta ceļa virsmai par septiņiem un aizmugurē par 10 mm, stiprākām bremzēm, jutīgāku stūres un akseleratora vadību, kā arī 18 collu riteņu diskiem un Michelin riepām. Arī salons veidots sportiskā garā – ar alumīnija dekoriem un sarkanas krāsas akcentiem.

Foto: Publicitātes foto

 Automašīnas dinamiskie raksturlielumi netiek atklāti, taču zināms, ka vēlāk Peugeot vainagos 308 saimi ar modeli R, kas tiks veidots 2013.gada Frankfurtes autoizstādē parādītā koncepta 308 R stilistikā un iegūs 270 ZS jaudīgu benzīna motoru. GT modifikācija izveidota gan 308 saimes hečbekam, gan arī unibersālam.

Foto: Publicitātes foto

 Atzīmēsim, ka Peugeot 308 ir tirgū pieprasīts modelis, kas savā otrajā paaudzē (no 2013.gada) saražots jau 100 000 eksemplāros.

Foto: Publicitātes foto

Dārgākajā komplektācijā Peugeot 308 jau no rūpnīcas tiek piegādāts ar gaismas diožu lukturiem, Bluetooth, brīvroku sistēmu un 9,7 collu skārienjutīgu multimediju sistēmas ekrānu. Papildaprīkojuma sarakstā ir aklā leņķa asistents, adaptīvā kruīzkontrole un sistēma, kas uzsāk automātisko bremzēšanu, ja vadītājs nereaģē uz situācijas maiņu (priekšā braucošais strauji bremzē, negaidīts šķērslis u.c.).

Foto: Publicitātes foto

 

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.