“Chevrolet” izgatavo „rallija” “Silverado” pikapu (+ foto)

ASV autobūves kompānija “Chevrolet” iepazīstinājusi ar pikapa “Silverado 1500” īpašo versiju, kas nosaukta par “Rally” un pārdošanā pašmāju tirgū nonāks jau septembrī.

„Rallija” modifikācija atšķiras ar īpašu krāsojumu un konstrukcijā iekļautu pašbloķējošo diferenciāli aizmugures tiltam.

Īpašā versija būs pieejama divos variantos: “Rally 1” un “Rally 2.” Abām modifikācijām ir virsbūves krāsā pārkrāsota radiatora reste, melni sānu spoguļu korpusi un durvju rokturi, bet “Rally 2” – arī melni sliekšņi un melnas svītras uz motora un kravas kastes pārsega.

Foto: Publicitātes foto

“Rally 2” ir daudz nopietnāk aprīkots, kas top skaidrs pārlasot komplektācijā iekļauto ekstru sarakstu: 22 collu riteņu diski, atpakaļskata kamera, distances dzinēja iedarbināšanas funkcija, divu zonu klimatkontrole, 10 veidos elektriski regulējams vadītāja sēdeklis, multimediju sistēma ar Wi-Fi interneta funkciju, piekabes āķis un jau pieminētais pašbloķējošais diferenciālis.

Foto: Publicitātes foto

Abām versijām tiek piedāvāti divi benzīna motori: 4,3 litru V6 ar 285 vai 5,3 litru V8 ar 355 ZS jaudu. Abu spēka agregātu konstrukcijā izmantota cilindru atslēgšanas tehnoloģija, kas, braucot pa ātrgaitas šoseju ļauj samazināt pikapa degvielas patēriņu līdz 9,8 un 10 litriem. 

Foto: Publicitātes foto

Abas “Rally Edition” modifikācijas nopērkamas tikai variantos ar četrvietīgo un piecvietīgo kabīni.

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.