“Seat Leon X-Perience” maksās 28 750 eiro (+ foto)

“Seat” atklājis Parīzes autoizstādei (4.10) gatavotā jaunuma, universāla “Leon X-Perience” cenu – Vācijā tas maksās vismaz EUR 28 750.

Par šo cenu uz “Seat Leon Style” bāzes izgatavotais un par 15 mm augstākais visādceļu universāls būs komplektēts ar 110 ZS 1,6 litru TDI dīzeļdzinēju, Start-Stop sistēmu un 4Drive pilnpiedziņu, taču arī tad tas ir par 3860 eiro dārgāks nekā pilnpiedziņas universāls “ST.” Toties salīdzinājumā ar jau pieminēto “ST,” “X-Perience” aprīkojumā ir 17 collu alumīnija diski, sporta sēdekļi priekšā un klimatkontroles sistēma.

Foto: Publicitātes foto

Kopumā ražotājs šim universālam sagatavojis trīs dīzeļa un vienu benzīna motoru. Divlitru 150 ZS TDI dīzeļversijas cena ir EUR 29 740, bet šī motora 184 ZS versija ar sešpakāpju DSG kārbu maksās EUR 33 060. No vietas līdz simtam tā paātrinās 7,1 sekundē, var sasniegt maksimālo ātrumu 224 km/h un uz 100 km patērē vidēji 4,9 litrus degvielas.

Foto: Publicitātes foto

Vienīgais benzīna motors – 1,8 litru 180 ZS TSI, jau sērijveidā kombinēts ar sešpakāpju DSG pārnesumkārbu un pircējam izmaksās vismaz 30 140 eiro. Visi “X-Perience” universāli jau no rūpnīcas komplektēti ar “Volkswagen” jaunāko “Haldex-5” pilnpiedziņu.

Foto: Publicitātes foto

Aprīkojumā būs EDS elektroniskais diferenciāļa bloķētājs abām asīm, XDS (tas pats – tikai priekšējai asij) un “multi-collision” bremžu sistēma, kas  pēc nopietnas sadursmes automātiski nobremzē transportlīdzekli, lai izkliedētu atlikušo kinētisko enerģiju, savukārt papildaprīkojuma sarakstā atrodamas tādas ekstras kā diožu lukturi, ACC adaptīvā kruīzkontroles sistēma ar “Front Assist” distances regulēšanu un “City” bremzēšanas sistēmu, kas novērš sadursmi nelielā ātrumā, joslas pārkāpšanas brīdinājuma sistēma un palīgsistēma, kas kontrolē vadītāju un brīdina par nogurumu.

Foto: Publicitātes foto

“Seat Leon X-Perience” dīleru salonos (Vācijā) gaidāms, sākot ar 18.oktobri. 

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.