Pirmais “Pagani” sasniedz Ameriku (+ foto)

Itālijas superauto ražotājs “Pagani” beidzot ieguvis atļauju tirgot savu jaunāko modeli “Huayra” arī Amerikas Savienoto Valstu teritorijā.

Tagad to var darīt pilnīgi oficiāli un pirmais “Huayra” jau nogādāts savam pasūtītājam uz Losandželosu, par ko ražotājs informējis, izvietojot video “Youtube” portālā.

Foto: Publicitātes foto

Līdz tam “Pagani Huayra” tirdzniecība Ziemeļamerikā bija aizliegta. NTHSA (ASV Ceļu satiksmes drošības pārvalde) pieprasīja, lai itāļu superauto drošības spilveniem būtu konstrukcija, kas maina atvēršanās spēku atkarībā no pasažiera svara.

Foto: Publicitātes foto

NTHSA izrādījās ārkārtīgi principiāls un, lai gan dažiem ražotājiem (“Tesla,” “Bugatti,” “Lamborghini,” “Ferrari,” “Koenigsegg” un “Spyker”) ļāva šāda drošības risinājuma vietā uzstādīt parastās konstrukcijas spilvenus, “Pagani” šādu atļauju nedeva.

Foto: Publicitātes foto

“Pagani” atzinās, ka kupeja “Huayra” ir piemērota arī sarežģītākas konstrukcijas spilvenam, taču kompānija cerējusi izvairīties no papildu tēriņiem, tādēļ izvēlēts vienkāršāks risinājums.  Pēc NHTSA atteikuma “Pagani” izdarīja izmaiņas konstrukcijā un ieguva kāroto atļauju. Kompānija uzskata, ka ieguldījums atmaksāsies un prognozē, ka ASV kļūs par Pagani lielāko noieta tirgu, kur tiks realizēti 40% saražoto supermašīnu.

Foto: Publicitātes foto

ASV “Pagani Huayra” maksā vismaz 1,3 miljonu dolāru. 

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.