Modernizētais “UAZ Patriot” ieradīsies rudenī (+ foto)

Uļjanovskas rūpnīca (UAZ) Krievijā gatavojas modernizētā apvidus automobiļa “UAZ Patriot” ražošanai. Jaunā modeļa starts paredzēts oktobrī, ko apliecina rūpnīcā uzstādītais elektroniskais pulkstenis, kam atlicis noskaitīt 90 dienas.

Krievu mediji raksta, ka pēc restailinga UAZ Patriot iegūs uzlabotas konstrukcijas tiltus, piekari un modernizētus motorus, kas patērēs mazāk degvielas, kā arī papildinājumu aprīkojuma komplektācijās, tostarp 18 collu riteņus, atpakaļskata kameru, multimediju/navigācijas sistēmu ar liela izmēra skārienjutīgo ekrānu, drošības spilvenus un uzlabotu klimatkontroles sistēmu. Vēlāk tiek solīts jauns divlitru benzīna turbo motors, kas varētu attīstīt 150 ZS.

Pagaidām modernizētā apvidus auto izskats netiek atklāts – pieejamas vien dažas bildītes, kas apstiprina izmaiņas Patriot spoguļu un optikas (tagad LED diodes) dizainā.

Pašlaik “UAZ Patriot” var nopirkt ar 2,7 litru benzīna (128 ZS) vai 2 litru dīzeļa (114 ZS) dzinēju, kas tiek komplektēti ar piecu pakāpju manuālo pārnesumkārbu.

Ražotājs sola, ka pēc modernizācijas “Patriot” cenas paliks pašreizējā līmenī  – 599 000-990 000 rubļu (EUR 13 196-21 810).

Foto: UAZ

Foto: UAZ

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.