“Dartz” apvidnieks „krievu” stilā (+ foto)

Latvijas kompānija Dartz radījusi sešriteņu apvidus automobiļa Mercedes-Benz G 63 AMG 6×6 Drive Hard līnijas īpašo versiju Red Russian, kuras dizains veidots krievu mentalitātei tīkamā stilā.

Foto: Publicitātes foto

Automašīna ieguvusi  brutāla izskata priekšpuses noformējumu ar masīvu buferi, aizsargātām lampām un ar rokām uzklātu virsbūves krāsojumu ar raibiem ziediem un dažādiem ornamentiem populārā suvenīra „matrjoška” stilā.

Foto: Publicitātes foto

Apvidnieka salons izdarināts ar baltu itāļu firmas Luxpel ādu un papildināts ar paklājiņiem no baltās haizivs ādas. Komplektācijā arī Bang&Olufsen skaņu sistēma, Vertu telefons un īpaši grezna beisbola nūja, kuras dekoratīvais krāsojums veikts pēc Krievijas seno meistaru „receptes.”

Foto: Publicitātes foto

Par izmaiņām zem motora pārsega netiek ziņots. Standarta Mercedes-Benz G 63 AMG 6×6 aprīkots ar 5,5 litru twinturbo V8 benzīna motoru, kas attīsta 544 ZS jaudu un 760 Nm griezes momentu.

Foto: Publicitātes foto

Pirmais Drive Hard līnijas modelis tika izgatavots pēc kāda Latīņamerikas klienta īpaša pasūtījuma, automašīna ieguva kinofilmā „Cietais riekts 5” izmantotās bruņumašīnas Cougar līdzīgu dizainu, ar bruņām pasargātu virsbūvi un līdz 1019 ZS forsētu dzinēju.

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.