“Mini” tagad arī piecdurvju modifikācijā (+ foto)

“Mini” publicējis jaunās paaudzes Mini Cooper piecdurvju versijas attēlus un atklājis tehnisko informāciju.

Jaunais modelis ir garāks un ietilpīgāks par trīsdurvju variantu. Salīdzinot ar to automašīnas garums pieaudzis par 161 mm, riteņu bāze pastiepusies par 72 mm, bet bagāžas nodalījuma apjoms palielinājies par 67 litriem. Nolokot aizmugures sēdekļa atzveltni izveidojas kravas telpa ar līdzenu grīdu, kas ietilpina 941 litrus.

Piecdurvju versijai pieejami tie paši motori, kas trīsdurvju variantam. Cenu ziņā pieejamākais Cooper būs aprīkots ar trīscilindru 1,5 litru 136 ZS benzīna turbo motoru, bet dārgākajai un jaudīgākajai Cooper S versijai būs iebūvēts 2 litru četru cilindru benzīna turbo agregāts ar 192 ZS jaudu. Motoru klāstā arī divi dīzeļdzinēji ar 115 un 168 ZS jaudu.

Rūpnīcas aprīkojumā ir Mini Driving Mode, kas ietver trīs režīmus: standarta, sporta un „zaļo.” Izvēloties kādu no tiem, mainās stūres iekārtas un akseleratora atbildes reakcija, klimatiekārtas un automātiskās pārnesumkārbas darbība. Ja automašīna aprīkota ar adaptīvajiem amortizatoriem (opcija), Mini Driving Modes ļauj regulēt to cietību. Ja vien pircējs vēlas, papildaprīkojuma sarakstā pieejami diožu lukturi, projekcijas displejs, atpakaļskata kamera, sistēma, kas brīdina par šķērsli un uzsāk automātisko bremzēšanu, ja vadītājs nereaģē, adaptīvā kruīzkontrole u.c. ekstras.

 Tirdzniecībā piecdurvju hečbeks nonāks rudenī. Vienkāršākās versijas cena sāksies no 18 350 eiro, par Cooper SD prasīs vismaz 26 250 EUR. 

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.