Audi A3 1,4 l TFSI ultra: sportiskais ekonomijas eksperts

Audi paplašina savu īpaši ekonomisko un dabai draudzīgo A3 modeļu līnijas ultra versiju klāstu. Automobiļi,kas aprīkoti ar 1,4 l TFSI dzinēju ar 110 kW (150 ZS), apvieno augstu veiktspēju un izcilu degvielas ekonomiju.

Audi A3 1,4 l TFSI ultra demonstrē savu sportisko talantu ar maksimālo ātrumu 220 km/h un spēju ieskrieties no 0 līdz 100 km/h tikai 8,1 sekundē. Turklāt trīsdurvju modelim ir ārkārtīgi pieticīgs degvielas patēriņš un izmešu rādītāji — četru cilindru versija kombinētajā ciklā patērē tikai 4,7 litrus uz 100 kilometriem; kas atbilst arī CO2 izmešu līmenim 109 g/km.

Jaunie 1,4 litru TFSI dzinēji tiek piedāvāti ar 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu vai 7 pakāpju S tronic. Dzinējs ar cilindru atslēgšanas sistēmu COD arī pieejams visās četrās A3 modeļu klāsta virsbūvju versijās — trīsdurvju, piecdurvju Sportback, sedana un elegantā kabrioleta.

Audi piedāvā arī A3 ultra versiju ar 1,6 l TDI dzinēju. Šis spēka agregāts trīsdurvju modelim un Sportback ir pieejams jau kopš 2013. gada. Nākotnē ar šo dīzeļdzinēju ar 81 kW (110 ZS) jaudu varētu aprīkot arī A3 sedanu. Tam nepieciešami vien 3,3 litri dīzeļdegvielas uz 100 kilometriem, bet tā CO2 izmešu daudzums ir tikai 88 grami uz kilometru.

Ultra modeļi ir spilgts piemērs Audi lielajām ambīcijām attiecībā uz savas produkcijas un ražošanas procesu ilgtspējību visās jomās, neietekmējot zīmolam raksturīgo nemainīgi kvalitatīvo braukšanas baudījumu.

A4, A5, A6 un A7 modeļu līnijā Audi jau laidis klajā 12 ultra modeļus ar TDI un TFSI dzinējiem. Tie visi izceļas ar tajās izmantotajām viedajām tehnoloģijām, kuras uzlabo degvielas ekonomijas un izmešu daudzuma rādītājus, vienlaikus samazinot apkopes izmaksas un ietekmi uz vidi. Šobrīd Audi piedāvājumā ir 22 ultra modeļi.

Līdzās e‑tron plug-in hibrīdmodeļiem un ar gāzi darbināmajiem g‑tron automobiļiem ultra modeļu sērija ir jau trešā Audi īstenotā ilgtspējīgas mobilitātes risinājumu koncepcija, kas ir pilnībā piemērota izmantošanai ikdienā.

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.