“AvtoVAZ” radīs “Kalina” un “Largus” “visādceļu” modifikācijas (+ foto)

Krievijas autobūves kompānija “AvtoVAZ” izstrādās “Kalina” un “Largus” „apvidus” modifikācijas, kas iegūs augstāku klīrensu (+ 26 mm) un virsbūves aizsardzību.

Nedaudz sarežģītākiem ekspluatācijas apstākļiem paredzētās “Kalina” un “Largus” tiks aprīkotas ar plastikāta uzlikām un moldingiem, kas pasargās virsbūvi no skrāpējumiem.

Viens no vadības izvirzītajiem uzdevumiem bija minimāla cenu atšķirība no standarta modeļiem, tādēļ ”visādceļu” versijām ir tie paši buferi un piekares detaļas, kas standarta produkcijai. Aizsardzību nodrošinās jau pieminētās plastikāta detaļas, bet klīrensa palielināšana realizēta uz lielāka izmēra riteņu (+ 6 mm) un citu piekares statņu rēķina (+ 20 mm). Izveidots arī variants ar modificētu salonu, taču uz konveijera to diezin vai ieraudzīt.

iespējams, prototipa attēls Foto: Russkij Automobil

Šobrīd nav zināms precīzs termiņš, kad „visādceļu” modifikācijas nonāks tirgū. Nav zināma arī cena, tomēr eksperti prognozē, ka šādi pārbūvēta “Kalina” pircējam var izmaksāt 400-450 tūkstošus rubļu (8800-9900€). Iepriekš kompānija vērsās pie klientiem, lūdzot norādīt, kādus tieši pārveidojumus un uzlabojumus tie vēlētos  redzēt šādas nozīmes automobilim. 

iespējams, prototipa attēls Foto: Russkij Automobil

iespējams, prototipa attēls Foto: Russkij Automobil

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.