“Aston Martin” testē lielu sportisku sedanu (+ foto)

Britu kompānija “Aston Martin” izvedusi testos liela sportiska limuzīna prototipu, eksperti domā, ka tas ir jaunais modelis “Lagonda.”

Jau labu laiku iepriekš bija zināms, ka “Aston Martin” vēsturisko nosaukumu “Lagonda” rezervējis apvidus automobilim, ko kompānija izstrādās uz “Mercedes GL” platformas, tomēr tā vien šķiet, ka “Lagonda” atdzims ātrāk ar ekskluzīva sedana projektu.

Foto: Publicitātes foto

Pazīmes rāda, ka mīklainais prototips, ko jaunumu mednieki fiksējuši savos fotoaparātos, ir “Lagonda” sedans, ko “Aston Martin” vēlas laist klajā jau 2014.gada beigās. Pēc britu mediju informācijas tas tiks konstruēts uz pagarinātas modeļa “Rapid” bāzes, iegūs 6 litru divpadsmit cilindru motoru, kas attīstīs vairāk nekā 550 ZS un no oglekļa šķiedras sakausējuma veidotu virsbūvi, kas tiks veidota nedaudz stūraināka nekā “Rapid,” tā, lai līdzinātos vēsturiskajai “Lagonda.”

Foto: Publicitātes foto

Mūsdienu “Lagonda” nebūs plašām masām paredzēts sērijveida modelis, bet gan ekskluzīvs produkts, kas tiks izgatavots ar rokām nelielā sērijā, piedāvāts turīgiem klientiem un komplektēts pēc viņu individuālā pasūtījuma. Sedana izgatavošana tiks uzticēta “Aston Martin” “Q” nodaļai, kas nodarbojas ar klientu individuālo pasūtījumu izpildīšanu.

Aston Martin Lagonda 1982.gads Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.