“Mercedes” atklāj pieteikšanos divām S klases kupejām (+ foto)

Vācijas autobūves kompānija “Mercedes-Benz” atklājusi pieteikšanos diviem S klases modeļiem: “S 500 4Matic Coupe” un “S 63 AMG 4Matic Coupe,” ko var pasūtīt tūlīt. Pirmā kupeja maksās sākot no 125 961 eiro, otra – vismaz 170 585 eiro. Pasūtītās automašīnas dīleri sāks piegādāt septembrī.

Foto: Publicitātes foto

Pilnpiedziņas “Mercedes-Benz S 500 4Matic Coupe” aprīkots ar pneimatisko piekari “Airmatic” un adaptīvajiem amortizatoriem ADS Plus, bet no 14.07 pieejamā aizmugures piedziņas modifikācija saņems “Magic Body Control” šasiju ar līkumu izbraukšanas tehnoloģiju (pasaules jaunums), kas darbojas pēc līdzīga principa kā motobraucējs vai kalnu slēpotājs, kas pieliecas dodoties straujā līkumā.

Foto: Publicitātes foto

Sākotnēji abas kupejas būs pieejamas arī dārgākajā un ekskluzīvākajā Edition-1 versijā ar LED inteliģento gaismu sistēmu un Svarovski kristāliem starmešos un “Exclusive” interjera paketi, kas apvieno “Exclusive” “Nappa” ādas sēdekļus, nakts redzamības sistēmu, “Burmester® High-End 3D-Surround” audio sistēmu, septiņu veidu komforta apgaismojumu u.c. labumus.

Foto: Publicitātes foto

“S 500 4Matic Coupe” komplektēta ar 4,6 litru V8 dzinēju, kas attīsta 455 ZS un maksimālo griezes momentu 700 Nm.

Foto: Publicitātes foto

Vēl jaudīgāka un dārgāka (170 585€) ir “S 63 AMG 4Matic Coupe,” kuras motortelpā iebūvēts AMG 5,5 litru astoņcilindru agregāts, kas attīsta 585 Zs un 900 Nm. Šī modifikācija 100 km/h var sasniegt 3,9 sekundēs. Maksimālais ātrums abām kupejām vienāds – 250 km/h (elektroniski ierobežots).

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.