Beetle Dune pasaules pirmizrāde starptautiskajā Detroitas autoizstādē 2014

“Volkswagen” no šodienas Ziemeļamerikas starptautiskajā autoizstādē Detroitā prezentē jauno Beetle Dune. Tas ir ražošanai jau gandrīz gatavs konceptautomobilis, ar spēcīgu apvidus automobiļa dizainu, paaugstinātu šasiju un 19 collu riepām.

“Volkswagen” stenda uzmanības centrā Detroitā ir Beetle Dune. Izstādes automobilis ir Arizona dzeltenā/oranžā metāliskā virsbūves krāsā, bet tā riteņu arkas ir melnas. Atšķirībā no zināmajiem “Volkswagen” Cross modeļiem, tā sauktās “lāpstiņas” (1,5 milimetrus biezi elementi) atrodas tieši virs galvenajiem matētajām elementiem. Automobiļa apakšas (kartera) aizsargs un durvju sliekšņu sānu moldingi ar hromētu pārklājumu, kas ir veidoti līdzīgi oriģinālā Beetle modeļa pakāpieniem, izceļ klasisko un reizē sportisko automobiļa izskatu. Salons, kurā iekļauta informācijas un izklaides sistēma un augstas izšķirtspējas 7,7 collu skārienekrāns papildus rada augstas tehnoloģijas līmeņa iespaidu. Beetle Dune ir aprīkots ar 210 ZS benzīna turbodzinēju, kas konceptautomobilim nodrošina paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 7,3 sekundēs.

Līdz ar Beetle Dune prezentāciju “Volkswagen” izrāda arī jauno e-Golf, kas ir modeļa pirmizrāde ASV. Elektriskais e-Golf tūlīt pārsteidz savā segmentā ar izcilu degvielas patēriņu 12,7 kWh/100 km. Pateicoties inovatīvai tehnoloģijai, uzlabotai aerodinamikai (cW = 0,281) un optimizētai rites berzei, e-Golf ir par 10% ekonomiskāks nekā tā sīvākais tērauda konstrukcijas sāncensis. Gandrīz pilnīgi klusā e-Golf uzturēšanas izmaksas arī ir ļoti zemas – tā enerģijas izmaksas ir vien EUR 3,28 uz 100 kilometriem.

Foto: Publicitātes attēls

“Volkswagen” ir papildinājis bestselleru segmentu ar jauno Golf R – šis augstākās klases automobilis ir aprīkots ar jaunas konstrukcijas 300 ZS TSI dzinēju (221 kW), kas ir par 30 ZS jaudīgāks un par 18% efektīvāks nekā tā iepriekšējā versija. Uzlabotā sporta piekare (pazemināta par 20 milimetriem), progresīvais stūrēšanas mehānisms un elektroniskā trajektorijas stabilizācijas programma „ESC Sport“, ko tagad iespējams pilnīgi deaktivizēt braukšanai pa sacīkšu trasēm, nodrošina lielisku vadāmību.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.