Izmeklētāji trešdien nāks klajā ar jaunumiem Šūmahera lietā

Francijas izmeklētāji trešdien nāks klajā ar jaunumiem saistībā ar leģendārā Pirmās formulas (F-1) pilota Mihaela Šūmahera traģisko kritienu.

Kā zināms, 45 gadus vecais Šūmahers decembra izskaņā, slēpojot Francijas kūrortā Meribelā, piedzīvoja kritienu un atsita galvu pret akmeni, kā rezultātā tika gūta nopietna galvas trauma. Šobrīd viņš jau labu laiku atrodas komā Grenobles slimnīcā, bet sportista stāvoklis vēl joprojām tiek raksturots kā stabils, taču kritisks.

Pēc notikušā tika sākta izmeklēšana.

Izmeklētāji žurnālistus informēs īpaši sasauktā preses konferencē, kas norisināsies Alpu pilsētā Albervilā plkst.12 pēc Latvijas laika.

Francijas izmeklētāji pievērsuši uzmanību Šūmahera ātrumam, kad viņš nokritis un atsitis galvu pret akmeni. Tāpat likuma pārstāvji raudzīs, vai vieta, kur slavenais sportists krita, ir pareizi marķēta un izlikti brīdinājumi par akmeņiem. Pie viena tiek arī izvērtēts, vai akmeņi slēpošanas trasei nebija pārāk tuvu.

Likumsargi arī pārbaudīs Šūmahera slēpes, vai tās ir atbildušas visām nepieciešamajām drošības prasībām.

Tikmēr Grenobles slimnīca pirmdien nākusi klajā ar paziņojumu, ka Šūmahera veselības stāvoklis nav mainījies – tas joprojām ir “stabils, bet kritisks”.

Jau vēstīts, ka izmeklētāju rokās nonākusi pie Šūmahera galvas piestiprinātā kamera, kas fiksējusi kritiena brīdī notikušo.

Šūmahers karjeras laikā septiņas reizes triumfējis F1 čempionātā, kas ir visu laiku labākais sasniegums. Divus čempiona titulus viņš izcīnīja, braucot “Benetton” vienībā, bet piecus ieguva, pārstāvēdams “Ferrari”.

Pirmo reizi Šūmahers no F1 aizgāja 2006.gadā, bet 2010.gadā atgriezās, lai trīs sezonas aizvadītu “Mercedes” komandā, kur vērā ņemamus panākumus gan neguva.

Savas karjeras laikā Šūmahers sacīkstēs triumfējis 91 reizi.

Mihaels Šūmahers

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.