Mihaelam Šūmaheram šodien paliek 45 gadi – Viņš nepadosies

Leģendārais Pirmās formulas (F-1) septiņkārtējais pasaules čempions Mihaels Šūmahers ir īsts cīnītājs un viņš nepadosies pēc slēpošanas kūrortā piedzīvotā smagā kritiena, paziņojusi slavenā sportista ģimene.

Kā zināms, Šūmahers aizvadītajā nedēļā, slēpojot Francijas kūrortā Meribelā, piedzīvoja kritienu un atsita galvu pret akmeni, kā rezultātā tika gūta nopietna galvas trauma. Šobrīd viņš jau piecas naktis pavadījis komā Grenobles slimnīcā. Pēc notikušā viņam veiktas divas operācijas, taču stāvoklis joprojām tiek raksturots kā stabils, lai gan tas ir smags.

“Vēlamies pateikties cilvēkiem no visas pasaules, kuri sūta Šūmaheram laba vēlējumus,” paziņojumā, kas publicēts pilota mājaslapā, izteikusies sportista ģimene. “Mēs visi zinām, ka viņš ir īsts cīnītājs un nekad nepadosies.”

Mihaels Šūmahers Foto: autogeeze.com

Šūmaheram šodien paliek 45 gadi.

Tikmēr “Ferrari” komanda, kurā Šūmahers aizvadīja savus ziedu laikus, paziņojusi, ka piektdien gatavojas Grenobles slimnīcā sapulcēties, lai godinātu sportista dzimšanas dienu.

Vācietis kritiena laikā saņēmis triecienu galvas labajā pusē. Viņa ķivere, kas glābusi kādreizējo pilotu no tūlītējas nāves, pārlūzusi divās daļās. Tiek uzsvērts, ka Šūmahera slēpošanas ātrums nelaimes brīdī nav bijis liels.

Šūmahers karjeras laikā septiņas reizes triumfējis F-1 čempionātā, kas ir visu laiku labākais sasniegums. Divus čempiona titulus viņš izcīnīja, braucot “Benetton” vienībā, bet piecus ieguva, pārstāvēdams “Ferrari”.

Pirmo reizi Šūmahers no F-1 aizgāja 2006.gadā, bet 2010.gadā atgriezās, lai trīs sezonas aizvadītu “Mercedes” komandā, kur vērā ņemamus panākumus gan neguva.

Savas karjeras laikā Šūmahers triumfējis 91 sacīkstē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.