A8 Audi exclusive konceptautomobilis

Audi iepazīstina ar ekskluzīvu un īpašu tā flagmaņa versiju. A8 Audi exclusive konceptautomobilis ar W12 dzinēju (500 ZS/368 kW) tiks būvēts quattro GmbH ražotnē Nekarsulmā.

Nelielā skaitā ražotais modelis, kas montāžas līniju pametīs 2014. gada martā, tiks ierobežots līdz 50 eksemplāriem.

Pat Audi flagmaņa – A8 modeļa – standarta versija pārsteidz ar iespaidīgi augstiem standartiem. Kabīnē tā apdari var baudīt ar visām piecām maņām. Tagad zīmols ar A8 Audi exclusive konceptautomobilis aprīkots ar W12 dzinēju un ir pieejams tikai garās virsbūves versijā.

Foto: Publicitātes attēls

A8 Audi exclusive konceptautomobilis lepojas ar īpaši elegantu interjeru. Audi izmanto anilīna ādu Agatha Cognac krāsā. Šī no itāļu mēbeļu ražotāja Poltrona Frau iegūtā āda ir īpaši mīksta un izskatās ļoti dabīgi. Sēdekļu centrālajās daļās izmantots dimantu formas raksts. Dekori ir veidoti no Fine Grain Olive Ash Natural Silver Brown krāsas ādas. To pelēkbrūnais tonis harmonizē ar granītpelēkajiem dizaina elementiem, šuvēm un sēdekļu centrālajiem ielaidumiem. Granītpelēkais tonis ir izmantots arī stūrē, durvju augšējos paneļos un priekšējā paneļa augšējā daļā, bet pats priekšējais panelis ir pārklāts ar smalku Nappa ādu. Griestu tapsējums ir no Alcantara materiāla Snow White krāsā, aizmugurējais plaukts ir pārklāts ar Alcantara materiālu Cognac Brown krāsā, bet paklāji ir Jet Gray krāsā.

A8 Audi exclusive konceptautomobilis tiks saražots ierobežotā skaitā – vien 50 eksemplāros. Katram automobilim uz durvju sliekšņa apdares būs īpašs logo.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.