“Audi Q7” manīts testos (+ foto)

Internetā nonākuši „Audi” lielākā krosovera Q7 nākamās paaudzes modeļa testu prototipa attēli, kas liecina, ka darbs pie ingolštatiešu krosoveru flagmaņa norit pilnā sparā.

Agrāk tika minēts, ka jaunajam Q7 jāierodas 2015.gadā, taču vasarā „Audi” paziņoja, ka jaunā modeļa starts atlikts sakarā izmaiņām, kas jāveic automašīnas dizainā – kompānijas vadībai sākotnēji piedāvātais variants šķita pārāk agresīvs un izaicinošs.

Foto: Worldcarfans

Jaunais „Audi”Q7” tiks radīts uz modulārās platformas MLB, kas tiks izmantota arī gaidāmajiem „Bentley” un „Lamborghini” krosoveriem, kā arī „Volkswagen Touareg” un „Porsche Cayenne” nākamās paaudzes modeļiem. Dzinēju klāstā būs benzīna (310 ZS) un dīzeļa (258 ZS) sešcilindru agregāti, kā arī 4 litru twin turbo V8 benzīna (435 ZS) un 4,2 litru V8 dīzeļa (385 ZS) dzinēji. Jaunais modelis būs par 360 kg vieglāks salīdzinot ar pašreizējo modeli un līdz ar to arī ekonomiskāks.

Pašreizējās paaudzes „Audi Q7” tiek ražots kopš 2006.gada, Vācijas tirgū krosovers, ko var pasūtīt ar 204-500 ZS jaudīgiem dīzeļa un benzīna motoriem nopērkams par cenu, sākot no 40 000 eiro. 

Foto: Worldcarfans

 

Foto: Worldcarfans

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.