Bugatti uzbūvē unikālu Chiron Super Sport vienā eksemplārā (+ FOTO)

Francijas superauto ražotājs Bugatti nāk klajā ar kārtējo unikālo projektu – uz Chiron Super Sport bāzes radītu kupeju Bugatti Chiron Super Sport “55 1 of 1”, kas ir atsauce uz vēsturisko 30. gadu modeli.

Bugatti Sur Mesure personalizācijas nodaļas izstrādātais Bugatti Chiron Super Sport “55 1 of 1” ir veidots pēc 30.gados ražotā Jean Bugatti Type 55 Super Sport motīviem, taču atšķirībā no vēsturiskā modeļa, kas tika izlaists 38 eksemplāru skaitā, mūsdienu Type 55 paliks vienā vienīgā eksemplārā.

Automašīnas krāsojumam dizaineri izvēlējušies Etores Bugati iemīļoto dzelteni melno toņu kombināciju, kas turpinās arī salonā, ekskluzivitāti pasvītrojot ar dzeltenas krāsas uzrakstu “55 1 of 1” uz rombveida musturā nošūto sēdekļu pagalvjiem, Žana Bugati parakstu uz sliekšņiem un skaitli 55, kas dinamiski tuvojoties, pāriet dzeltenas krāsas dekorā uz durvju paneļiem. Īpašā noformējuma skaitā arī 10 spieķu riteņu diski, EB emblēma dzeltenā krāsā un antispārns ar uzrakstu “55 1 of 1”.

Superauto motortelpā Chiron Super Sport standarta agregāts, W16 8.0 četru turbo dzinējs, kas attīsta 1600 Zs jaudu un 1600 Nm griezes momentu.

Cena vēl nav nosaukta.

Foto: Bugatti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.