No 38 480 eiro – Škoda Superb sedans kļūst pieejams pasūtīšanai (+ FOTO)

Čehijas autobūves uzņēmums atklājis cenas arī Superb sedana (fastbeka) modelim. Vācijas tirgū tās sākas no atzīmes 38 480 eiro.

Pirmais tirgū nonāca jaunās paaudzes Škoda Superb universāla modelis, tagad kārta sedana modifikācijai. Sākuma versija par 38 840 eiro tiek aprīkota ar 150 Zs mHEV hibrīdiekārtu  uz 1,5 litru benzīna motora bāzes, sedans ar tikpat jaudīgu dīzeļdzinēju maksās 42 580 eiro, bet topmodelis Laurin & Klement aprīkojuma komplektācijā ar 193 Zs divlitru turbo dīzeli un visu riteņu piedziņu ir cenu listē par 46 580 eiro. Visas versijas strādā kombinācijā ar 7DSG.

Tieši tādi paši motori ir Combi universāla modelim, bet cenas attiecīgi 39 580, 43 680 un 47 680 eiro.

Sākuma līmeņa aprīkojuma komplektācija Essence ietver tādas ekstras kā apsildāmi priekšējie sēdekļi, divu zonu klimatkontrole, atpakaļgaitas kamera, Digital Cockpit Plus vadītāja instrumentus, kā arī multimediju iekārtu ar 10 collu ekrānu un viedtālruņu integrāciju.

Superb Selection ir melni 17 collu vieglmetāla diski, trīs zonu automātiskā klimata kontrole, apsildāmi komforta sēdekļi ar masāžas funkciju, tālo gaismu asistents un lietus sensors. Tam jāpieskaita jaunas vai uzlabotas elektroniskās palīdzības sistēmas, 13 collu informācijas un izklaides displejs, Digital Cockpit Plus, vairāki USB-C uzlādes porti ar uzlādes jaudu līdz 45 vatiem un Phonebox  mobilā tālruņa induktīvai uzlādei.

Vislepnākā Superb versija L&K piedāvās 18 collu alumīnija diskus, Matrix LED priekšējos lukturus, elektriski veramas bagāžas nodalījuma durvis, apsildāmus un ventilējamus Ergo komforta sēdekļus ar paplašinātu masāžas funkciju. Top versija ietver arī tādas smalkas tehnoloģijas kā progresīvā stūrēšana, DCC Plus amortizatori, Canton skaņas sistēma un apkārtējais apgaismojums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.