Ko Dacia mainīs 2024.gadā?

2024. gadā izmaiņas būs Sandero, Sandero Stepway un Jogger klāstā

GALVENIE SKAITĻI, KAS VEIDO ŠO VEIKSMES STĀSTU

–          Kopš 2017. gada Sandero ir vadībā pēc pārdošanas apjoma mazumtirdzniecībā un otrajā vietā pēc pārdošanas apjoma Eiropā visos kanālos 2023. gadā – kopš 2008. gada pārdoti trīs miljoni automobiļu.

–          Sandero Stepway veido divas trešdaļas no kopējā pārdoto Sandero apjoma.

–          Jogger pārsniedzis 100 000 pārdotu automobiļu atzīmi un ir vadībā Eiropā mazumtirdzniecībā pārdoto C segmenta (izņemot SUV) automobiļu skaita ziņā. HYBRID 140 versija veido ceturto daļu no kopējā pārdošanas apjoma.

VDR II – VISPĀRĪGĀS DROŠĪBAS REGULA II

Jaunākā Vispārīgās drošības Regula nosaka jaunas prasības transportlīdzekļu drošībai Eiropas Savienībā. VDR II ietver noteikumus, kas izstrādāti, lai drošību uz ceļa uzlabotu ikvienam, tostarp gājējiem un velosipēdistiem.

VDR II izmaiņu ietvaros no 2024. gada jūlija transportlīdzekļiem obligāti jābūt noteiktam drošības aprīkojumam.

Viss Dacia klāsts būs atbilstošs šīs jaunās regulas prasībām. Plānots, ka Sandero, Sandero Stepway un Jogger modeļus varēs pasūtīt, sākot no 2024. gada aprīļa (atkarībā no valsts).

IZMAIŅAS PRODUKTU DIZAINĀ UN SATURĀ

2024. gada modeļiem ir produktu pilnveidojumi, no kuriem daži nodrošinās atbilstību VDR II prasībām.

Vairāk versiju

Sandero aprīkojuma versija Journey līdzinās Stepway aprīkojuma versijai Extreme – haizivs spuras antena, Randia pulētie lietie diski, durvju sliekšņi, paklājiņi un papilnam funkciju standarta aprīkojumā: brīvroku karte, klimata kontrole, atpakaļskata kamera, bagāžas nodalījuma sadalītāji un noņemams viedtālruņa turētājs.

Vairāk dizaina

Debiju piedzīvo jaunie divkrāsu Atara Flexwheels riteņi Sandero modeļiem, divkrāsu Dark Atara Flexwheels riteņi Stepway un Jogger modeļiem un jauni Randia un Randia Dark pulētie lietie diski noteiktiem modeļiem.

Jauni toņi: jaunais Safari bēšais kļūst par Sandero Stepway ekskluzīvo krāsu, liekot šajā modelī just vēl lielāku vienotību ar brīvo dabu. Shale pelēkais, kas iepriekš tika izmantots tikai Jogger, un Cedar zaļais, kas raksturīgs Extreme aprīkojuma versijai, tagad pieejams visiem modeļiem.

Jogger HYBRID 140 ir jaunais septiņu collu instrumentu panelis, kurš sākotnēji bija redzams jaunajā Duster, piešķirot modernāku izskatu un nodrošinot vadītājam vairāk pielāgotu informāciju.

Jauna uzlīme – Jogger un Sandero Stepway Expression aprīkojuma versijai ir jauna uzlīme uz abām priekšējām durvīm zem sānu spoguļiem. Uzlīmē attēlota Dacia Link emblēma un GPS koordinātes, kas atbilst slavenā Rumānijas Transfăgărășan ceļa atrašanās vietai.

Vairāk drošības

Visā klāstā, sākot no Essential aprīkojuma versijas, ieviestas jaunas drošības funkcijas, kas atbilst VDR II prasībām:

–          Notikumu datu ieraksta ierīce (negadījumiem)

–          Imobilaizers alkohola lietošanas gadījumā

–          Ceļazīmju atpazīšana ar brīdinājumu par ātrumu

–          Brīdinājuma sistēma par izbraukšanu no joslas

–          Atbalsts joslas saglabāšanai

–          Brīdinājums par vadītāja neuzmanību

–          Atbalsts aizmugurē novietošanai stāvvietā

–          Gaismas un lietus sensori

–          Uzlabota avārijas bremzēšanas sistēma (gājēji un velosipēdisti)

–          Avārijas apstāšanās signāls

Poga “My Safety” (Mana drošība) uz vadības paneļa ļauj vadītājam izslēgt noteiktas ADAS braukšanas laikā un katrreiz, kad automobilis tiek iedarbināts.

Turklāt uz visiem automobiļiem šajā klāstā ir uzlīme ar kvadrātkodu glābējiem, kurš skaidri redzams uz vējstikla un aizmugurējā loga. Noskenējot ar speciālas bezmaksas lietotnes palīdzību, tas nodrošina piekļuvi Dacia informācijas bukletam glābējiem. Tas ugunsdzēsējiem nodrošina visu nepieciešamo informāciju, lai droši un ātri reaģētu avārijas situācijā, taupot vērtīgo laiku.

Vairāk komforta

·         USB-C pieslēgvieta priekšpusē

·         USB-C pieslēgvieta aizmugurē, ja izvēlēts komforta komplekts (atkarīgs no valsts)

·         Manuālais gaisa kondicionieris no Jogger Essential versijas

Vairāk efektivitātes

Jauna, praktiska rokasgrāmata

Pēc atteikšanās no visiem hromētajiem akcentiem un dzīvnieku ādas 2024. gada modeļos īstenoti centieni mazināt papīra patēriņu. 32 lappušu ātrajā ceļvedī aprakstītas visas automobiļa jaunākās galvenās funkcijas, tādējādi papildinot tradicionālo lietotāja rokasgrāmatu (~400 lappuses). Klienti var vienkārši piekļūt detalizētajai digitālajai versijai, izmantojot kvadrātkodu, kas uzdrukāts uz lietotāja ceļveža, vai lietotni My Dacia. Detalizētās rokasgrāmatas papīra versiju var pasūtīt arī Dacia tīklā.

Jauna E-SAVE funkcija Jogger HYBRID 140

Šo jauno funkciju var izmantot, lai iestatītu vēlamo uzlādes pakāpi vilces akumulatoram (~70 %), tādējādi ietaupot pietiekami daudz enerģijas vēlākam ceļojuma laikam. Ja vadītāji zina, ka viņi drīzumā nonāks noteiktos braukšanas apstākļos (ceļš pret kalnu), viņi var aktivizēt šo režīmu dažus kilometrus iepriekš (<5 km) un izslēgt, kad stāvais kāpums ir beidzies. Tādējādi vadītāji proaktīvi izvēlas aktivizēt E-SAVE režīmu; tas pats izslēdzas katrreiz, kad dzinējs tiek iedarbināts no jauna.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.