Nedaudz vairāk par 53 000 eiro – modernizētā Kia Sorento cenas (+ FOTO)

Dienvidkorejas autoražotājs Kia darījis zināmas krosovera Sorento modernizētā modeļa cenas. Vācijas tirgū jaunākais Sorento maksās nedaudz vairāk par 53 000 eiro.

Līdz ar pārveidoto priekšpusi un aizmuguri Sorento ieguvis arī ilgtspējīgākus un otrreizēji pārstrādātus materiālus salona iekārtošanai, jaunu priekšējo un vidus konsoli, pārstrādātus instrumentus un atkarībā no versijas – izliektu multimediju informācijas ekrānu ar ar divas collas lielāku ekrānu nekā līdz šim.

Uzlabotas arī elektroniskās vadītāja palīgsistēmas – jaunais šosejas Assistant 2.0 var mainīt joslu neatkarīgi no noteikta ātruma, tiklīdz vadītājs ieslēdz attiecīgās puses virzienrādītāju, bet papildus pagrieziena funkcijai priekšējās sadursmes brīdinājuma sistēmai tagad ir arī šķērssatiksmes noteikšana, turklāt nepieciešamības un iespējamības gadījumā sistēma veic izvairīšanās manevrus, kā arī novērš sadursmes ar priekšā braucošajiem vai pretimbraucošajiem transportlīdzekļiem blakus joslā.

Apkārtskata kamera tagad atveidos trīsdimensiju attēlu, bet atkarībā no aprīkojuma versijas Sorento saviem īpašniekiem piedāvās pirkstu nospiedumu atpazīšanas funkciju, digitālo salona spoguli un elektriskās bagāžas nodalījuma durvis, kas automātiski aizveras, tiklīdz lietotājs par noteiktu attālumu attālinās no mašīnas

Atkarībā no izvēlētā varianta Sorento pieejams ar piecu, sešu vai septiņu sēdvietu salona konfigurāciju, bet motoru izvēlē dīzeļdzinējs, pilna hibrīda un plug-in hibrīda versijas, priekšējo vai visu riteņu piedziņa.

Sorento ar dīzeļdzinēju būs klāt jau martā, bet divi hibrīda varianti tiks piegādāti no jūnija. Cenas Vācijā sākas no atzīmes 53 190 eiro par 2,2 litru dīzeli apvienojumā ar priekšpiedziņu.

Foto: Kia

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.