Black Plus un Ultra Black – Volvo piesaka XC60 Black Edition (+ FOTO)

Ierobežotā skaita Volvo XC60 Black Edition tiks piedāvāts divās versijās: Black Plus un Ultra Black, abos variantos apvienojot melnus akcentus, tumšu salonu un dāsnākās aprīkojuma iespējas.

Abiem kopēja melnā virsbūves krāsa, melni 21 collu riteņu diski, radiatora reste, spoguļu korpusi, logu līstes, jumta reliņi, emblēmas un logotipi.

 Īpašā modeļa Black Plus versija izceļas ar antracīta krāsas jumta apšuvumu salonā un tādas pašas krāsas nappa ādas komforta sēdekļiem (pēc izvēles var būt sporta sēdekļi ar daļēju ādas vai tekstila apdari). Plašajā aprīkojumā sarakstā arī elektriskā sēdekļa regulēšana ar atmiņas funkciju, alumīnija dekori un paplašinātā gaisa kvalitātes sistēma ar smalku putekļu filtrēšanu atbilstoši gaisa kvalitātes standartam PM2.5, parkošanās palīgsistēma un atpakaļgaitas kamera.

Ultra versija papildina aprīkojumu ar Pilot Assist, avārijas apstāšanās un aklās zonas palīgsistēmu, pievieno palīgu, kas brīdina par šķēršļiem, kas tuvojas no sāniem, braucot atpakaļgaitā. Komplektā arī LED priekšējie lukturi ar paplašinātām tālajām gaismām, dinamiskie pagriezienu lukturi un inteliģentais tālās gaismas asistentu, kā arī LED miglas lukturi. Ultra iepriecinās ar 600 W augstākās kvalitātes Harman Kardon audio sistēmu, projekcijas displeju un panorāmas stikla jumta lūku.

Volvo XC60 Black Edition pieejami trīs motori: 250 Zs jaudīga Mild Hybrid hibrīdiekārta, Plug-in uzlādējamā hibrīdiekārta ar 398 Zs jaudu un pilnpiedziņu, kā arī 455 Zs jaudīga hibrīdiekārta uz T8 motora bāzes apvienojumā ar visu riteņu piedziņu.

Zināms, ka Plus Black Edition maksās vismaz 58 390 eiro, Ultra Black Edition – vismaz 65 890.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.