18,6 miljardi jaunai stratēģijai: Jaguar Land Rover pārtop par JLR

Britu luksuss automobiļu ražotājs Jaguar Land Rover turpmāk būs pazīstams kā JLR, bet Jaguar, Defender, Discovery un Range Rover turpmāk būs atsevišķas markas.

„Jaguar Land Rover” prezentē jauno „Land Rover Range Rover Sport” – nosaukums no tik daudz nosaukumiem iepriekš mulsināja ne vienu vien, taču tagad tam tiks pielikts punkts. Sākot ar jūniju briti sāk realizēt jaunu stratēģiju, kuras īstenošanā tiks ieguldīti 18,6 miljardi dolāru.

Turpmāk autoražotājs no Lielbritānijas būs pazīstams kā JLR. Marka Land Rover turpmāk ražos automašīnas ar patstāvīgiem zīmolu nosaukumiem Range Rover, Defender un Discovery, bet Jaguar pāries uz pilnībā elektrisku transportlīdzekļu ražošanu. Viens no pirmajiem Jaguar produktiem būs sportisks sedans ar 700 kilometru darbības rādiusu, kas būvēts uz jaunākās Jaguar Electrified Architecture (JEA) bāzes. Kopumā zīmolam būs trīs jauni modeļi, kas tiks laisti klajā nākamo piecu gadu laikā.

Range Rover Evoque, Range Rover Velar un Discovery Sport krosoveri, kā arī pieteiktais, taču slepenībā turētais Defender pēctecis pāries uz jaunu pilnībā elektrisku arhitektūru, bet koncerns JLR pārkārtosies uz tiešās pārdošanas sistēmu. Klienti varēs pasūtīt automašīnas tieši no rūpnīcas. Tajā pašā laikā automašīnu tirgotāji tikai demonstrēs modeļu klāstu un izsniegs automašīnas klientiem.

 

 

Foto: JLR

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.