Krievijā uzsāk Aurus Komendant sērijveida ražošanu (+ FOTO)

Tatarstānā uzsākta Aurus Komendant sērijveida ražošana, vēsta Krievijas mediji, uzsverot, ka tas notiek izmantojot pašu valstī ražotas detaļas.

Auto jaunumiem veltītais izdevums Autonews.ru raksta, ka līdz šim Komendant tika ražots ierobežotā skaitā, nepārsniedzot 150 vienības, taču tagad rūpnīca saņēmusi Rosstandart sertifikātu, kas ļaus tai “uzsākt Komendant SUV masveida ražošanu līdz 2025. gadam”.

Savukārt Aurus izpilddirektors Nikolajs Hodoševičs atzīmēja, ka uzņēmuma galvenais uzdevums ir palielināt saražoto automašīnu apjomu, vienlaikus nodrošinot augstākos kvalitātes rādītājus, kas atbilst starptautiskajiem standartiem. Rūpnīcas preses dienests piebilst, ka Komendant kļūst “par pirmo Krievijas luksusa apvidus auto, kas mūsu valstī tiks ražots galvenokārt no vietējiem komponentiem”.

Pilnpiedziņas Aurus Komendant ir aprīkots ar 4,4 litru Twin-Turbo V8 motoru, kas attīsta 598 ZS jaudu un 880 Nm griezes momentu un darbojas pārī ar deviņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Automašīnai ir pneimatiskā piekare ar iespēju izmainīt klīrensu 200-260 mm robežās.

Komendant kļūst par ceturtais modeli Aurus piedāvājumā un otro, kas tiek ražots uzņēmuma rūpnīcā Tatarstānā.

Foto: Aurus Motors

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.