BMW Z4 rodsterim veikta modernizācija (+ FOTO)

BMW pabeidzis darbu pie rodstera Z4 modernizācijas, kas šīs paaudzes modelim ir pirmā kopš laišanas klajā 2018.gadā.

2023.gadā BMW Z4 dosies ar nedaudz pārveidotu priekšpusi, kura spilgtākie elementi ir radiatora reste ar savādāku musturu un jaunas formas gaisa pievadi. Nedaudz pamainīts arī sliekšņu dizains, pievienoti jauni 18 un 19 collu riteņu diski, kā arī jaunas virsbūves krāsas ar nosaukumiem “Thundernight metallic”, “Portimao Blue metallic” un “Skyscraper Gray metallic”.

“Advantage” und “Sport Line” paketes no piedāvājuma svītrotas un aizvietotas ar “M Sportpaket”, kas agrāk bija jāiegādājas par papildmaksu, bet tagad komplektā „jau no rūpnīcas”. Izvēlē palikusi “M Shadow Line”pakete, kas ietver dažādus melnas krāsas dizaina elementus.

Salonā izmaiņu nav – tur joprojām tādi paši sēdekļi kā iepriekšējai Z4 versijai, “BMW Live Cockpit Professional” ar 10,25 collu ekrānu, ādas apdare melnā, ziloņkaula baltā un magmas sarkanā krāsā, kā arī variants ar Alcantara dekoriem un zilu kontrastdiegu nošuvēm.

Vadītāja palīdzības sistēmas ietver automātisko avārijas bremzēšanu, joslas novirzīšanas brīdinājumu un ceļa zīmju atpazīšanu, bet izvēles aprīkojumā iekļauta adaptīvā kruīza kontrole ar stop & go funkciju, sadursmes brīdinājums un parkošanās palīgs.

Motoru izvēle nav mainīta – Z4 joprojām pieejams ar aizmugurējo riteņu piedziņu versijās sDrive20i, sDrive30i un M40i. Pirmās divas pārstāv divlitru turbomotors ar 197 un 258 Zs, turklāt 20i pieejams arī apvienojumā ar 6MK. Versija 30i, kā arī 340 Zs jaudīgais M40i tiek komplektēti tikai ar 8AK.

30i standarta aprīkojumā ir M Sport piekare un bremžu sistēma ar ziliem vai sarkaniem suportiem, savukārt tikai M40i piedāvā elektroniski vadāmus Adaptive M amortizatorus. 340 Zs jaudīgā topmodeļa standartaprīkojumā ietilpst arī M Sport aizmugurējās ass diferenciālis, kas 30i ir pieejams kā papildaprīkojums.

Modernizētā BMW Z4 pārdošanas starts nozīmēts uz 2022.gada novembri. Cenas ražotājs vēl neatklāj.

Foto: BMW

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.