Bruņas, 5 tonnu svars un 600 Zs motors – krievu minivens Aurus Arsenal

Krievu medijos publicēta jauna informācija par minivena Aurus Arsenal tehniskajiem datiem. Sākotnēji šis automobilis, kas tika izstrādāts projekta Kortež ietvaros, bija paredzēts politiskās elites vajadzībām.

Rosstandart atklātajā datu bāzē publicēts augstākās klases mikroautobusa Aurus Arsenal transportlīdzekļa tipa apstiprinājums (OTTS). Dokuments sniedz priekšstatu par dažām modeļa tehniskajām īpašībām, motoriem un aprīkojumu. Zināms, ka Arsenal  oficiāli vēl nav prezentēts, kas gan nav bijis šķērslis, lai dažas iestādes to jau aktīvi izmantotu savos autoparkos.

Mikroautobusa garums ir 5980 mm, platums – 2020 milimetri, garenbāze sasniedz 3550 milimetrus, bet pašmasa – 4950 kg. Dokumentā norādīts, ka automašīna sākotnēji tiks samontēta nelielā, tikai 100 eksemplāru sērijā. Visiem šiem transportlīdzekļiem būs bruņām pasargāta virsbūve un mirgojošas signālgaismas. Joprojām nav zināms, vai šī automašīna vēlāk parādīsies arī brīvā pārdošanā.

Pašā dokumentā Arsenal tiek dēvēts par “īpaša mērķa transportlīdzekli, kas pasargās vadītāja un pasažieru dzīvību un veselību”. Automašīnas sēdvietu formula ir 2 + 2 + 2 + 2.

Pilnpiedziņas minivens aprīkots ar hibrīda spēkstaciju, kuras pamatā ir 4,4 litru V8 benzīna kompresora dzinējs, kas darbojas kopā ar kompaktu elektrisko agregātu un 9 ātrumu automātisko pārnesumkārbu. Spēkstacijas kopējā jauda ir 600 zirgspēki.

Foto: Ekrānbilde no twitter.com / aurusrussia

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *