120 000 eiro pagalam – Vācijā nodeg pilnīgi jauns Audi e-tron GT

Minhenē kāds gluži jauna Audi e-tron GT (120 000 eiro) elektroauto īpašnieks piedzīvojis nepatīkamu pārsteigumu uzzinot no policijas, ka viņa automobilis ir pilnībā sadedzis.

Vācu izdevums Bild raksta par starpgadījumu, kas šonedēļ noticis Minhenē, vēlreiz aktualizējot jautājumu par to, vai elektroautomobiļi patiešām ir tik droši, kā mums stāsta.

Elektriskie spēkrati spiesti stundām ilgi atrasties pieslēgti pie uzlādes iekārtas un – neviena nepieskatīti, nereti arī nakts laikā. Pa šo laiku var atgadīties daudz kas, tostarp lietas „par ko pat domāt negribas”. Tieši tā noticis ar kādu Minhenes iedzīvotāju, gluži jauna Audi e-tron GT īpašnieku. Kad pie durvīm pusčetros no rīta pieklauvēja policija, lai pastāstītu par problēmām ar viņa Audi, vīrietis nodomājis, ka mašīnai kāds uzbraucis. Īstenība izrādījās daudz nepatīkamāka – likumsargi pastāstīja, ka viņus plkst.2.30 informējis kāds iedzīvotājs, norādot, ka redz pie uzlādes iekārtas pieslēgtu degošu Audi. Tika izsaukti ugunsdzēsēji, taču no 120 000 vērtā Audi palika pāri tikai sadedzis vraks.

Sākotnējā apskate liecina, ka sadedzis ne tikai auto, bet arī uzlādes iekārta, tādēļ tiek izvirzītas vismaz trīs versijas: automašīnas defekts, uzlādes iekārtas defekts, tīša aizdedzināšana.

Laime nelaimē –uzlādes iekārta atradās pietiekami tālu no ēkām, lai uguns tās nespētu apdraudēt.

Ilustratīvs attēls Foto: Publicitātes attēls

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *