Tesla autopilots neatšķir mēnesi no luksofora dzeltenā signāla (+ VIDEO)

Kāds autovadītājs no ASV piedzīvojis pārsteigumu redzot, ka viņa Tesla elektroautomobilis Autopilot režīmā nepārtraukti samazina ātrumu, reaģējot uz pilnmēnesi naksnīgajās debesīs.

ASV iedzīvotājs Džordans Nelsons izlicis Youtube video, kurā redzams kā viņa Tesla Autopilot režīmā “samulst” sastopoties ar dzelteno debess ķermeni, kas pacēlies virs šosejas tieši pretī automobilim. Elektronika notur mēnesi par luksofora dzelteno signālu un mēģina samazināt ātrumu.

Video autors nosūtījis ierakstu Īlonam Maskam prasot paskaidrojumu, taču atbilde vēl neesot saņemta.

Pēc izdevuma Autoweek ziņām, Nelsona Tesla ir aprīkota nevis ar standarta Autopilot, bet gan ar uzlabotu pilnīgas Full Self Driving sistēmu ar paplašinātu funkcionalitāti, kas tika izlaista jūlija vidū. Neskatoties uz nosaukumu, kas varētu nozīmēt pilnīgu elektronikas paškontroli, automātiskās braukšanas sistēmai joprojām ir tikai otrais līmenis. Tas nozīmē, ka vadītājam ir jātur rokas pie stūres un jāpārņem vadība, ja rodas problēmas.

Šajā gadījumā automašīna patstāvīgi brauc pa noteiktu maršrutu, pārkārtojas un iekārtojas stāvvietā. Automobilis spēj atpazīt satiksmes signālus, taču šī funkcija vēl nedarbojas nevainojam, ko pierāda vēl viens video ar šīs sistēmas kļūmi uztverot par luksoforu plīvojošus karogus.

 

Ilustratīvs attēls Foto: Pexels.com

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *