Volkswagen atteiksies no amerikāņu Passat (+ FOTO)

Volkswagen ASV struktūrvienība izgatavos 1973 Passat Limited Edition eksemplārus noslēgs šī modeļa ražošanas ciklu, atdodot vietu uz konveijera elektriskajam krosoveram ID.4.

Limited Edition automobiļi tiks izlaisti dažādās krāsās un dažādā skaitā, taču ikvienam īpašās versijas skaitlim ir sava nozīme. Tā “1973” nozīmē gadskaitli, kad Vācijā no konveijera noripoja pats pirmais Passat automobilis, bet 411 sarkanās krāsas Limited Edition ir atsauce uz pirmās paaudzes modeļa rūpnīcas kodu.

Melnās krāsas automašīnu būs 615, kur “6” nozīmē sešas paaudzes, “1” – viena ASV ražotā paaudze, “5” – piecas Passat desmitgades ASV tirgū.

Balto Passat būs 524, kas ir atsauce uz Volkswagen rūpnīcas oficiālo atklāšanas datumu Tenesijas štata Čatanugas pilsētā (24.05.2011.), bet tumšzaļie Passat tiks izlaisti 423 vienībās, atgādinot par Čatanugas pilsētas kodu, kas tiek apzīmēts ar šo ciparu kombināciju.

“Atvadu” versijai ir arī citas atšķirības, piemēram, glāžu turētāju apakšā starp priekšējiem sēdekļiem atrodami divi zīmējumi: Čatanugas karte un Volkswagen rūpnīcas shēma. Vadītāja un pasažiera sēdekļu atzveltnēs izveidoti uzraksti “1 of 1973” (īpašās versijas kārtas numurs) un “Chattanooga 2011”. Aprīkojuma komplektācijā iekļauti 18 collu riteņi un apsildāmi sēdekļi.

Passat Limited Edition cenas sākas no 30 295 USD, bet par sarkanās krāsas automobili būs jāmaksā papildus 395 USD.

Čatanūgā Volkswagen turpinās montēt krosoverus Atlas un Atlas Cross Sport, bet pēc Passat aiziešanas atbrīvotās jaudas tiks izmantotas elektriskā Volkswagen ID.4 ražošanai. Pēdējais nonāks uz konveijera 2022. gadā.

Foto: Publicitātes attēls

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *