Hyundai Premium zīmols Genesis gatavs Eiropas tirgum (+ FOTO)

Pirmie divi modeļi ir tikai sākums.

Hyundai luksuss marka Genesis vasarā atklās savu automobiļu pārdošanu Eiropā, pirmos automobiļus sūtot uz Vāciju, Šveici un Lielbritāniju.

Vispirms Eiropas pircēju izvēlei tiks nodots luksuss klases sedans G80 un uz tā bāzes veidotais krosovers GV80, vēlāk sekos G70 un GV70, bet pēc tam G80 elektriskā modifikācija. Jau pirmā gada laikā Genesis cer laist tirgū vēl divus elektroautomobiļus, no kuriem vienam izmatos pilnīgi jaunu platformu.

Korejieši vēl neatklāj savu jaunumu cenas, tomēr zināms, ka piedāvājumā būs benzīna un dīzeļa dzinēji ar četriem un sešiem cilindriem, kā arī pilnpiedziņa un aizmugurējā piedziņa (sedaniem).

Un vēl kāda nianse: klasiskā dīleru tīkla nebūs – tā vietā zīmols un klients pārrunas vedīs tiešsaistē vai tā sauktajās studijās atklātos tirdzniecības centros, kur personīgais asistents vai asistente parūpēsies par visu.

Pirmās Genesis studijas ir plānotas Minhenē, Cīrihē un Londonā.

Visiem transportlīdzekļiem būs piecu gadu garantija ar bezmaksas servisu, ārkārtas palīdzību uz ceļa un programmatūras atjauninājumiem, kas tiks lejupielādēti no mākoņa.

2015.gadā dibinātais Hyundai zīmols savus automobiļus jau pārdod tādās valstīs kā ASV, Krievija, Austrālija, Tuvo Austrumu valstis.  

Foto: Publicitātes attēls

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *